Rozenek pochwaliła się stołem wielkanocnym. Królował jeden przysmak

Rozenek pochwaliła się stołem wielkanocnym. Królował jeden przysmak Źródło: Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek nie mogła sobie odpuścić i pokazała fanom swój stół wielkanocny. Okazuje się, że królował na nim jeden przysmak, który zachwycił internautów.

Małgorzata Roznek od lat w mediach kreuje się na kobietę idealną. Perfekcyjne stylizacje oraz doskonałe zachowanie godne prawdziwej damy sprawiają, że uwielbiają ją miliony. Fani próbują ją naśladować na każdym kroku, jej media społecznościowe więc cieszą się szczególnym zainteresowaniem zwłaszcza w okresach świątecznych. Każdy chce podpatrzeć na zdjęciach, jak doskonale zastawić stół oraz co założyć, by zwrócić na siebie uwagę zaproszonych.

"Perfekcyjna pani domu" lubi chwalić się zarówno swoimi dokonaniami zawodowymi, jak i ułożonym życiem osobistym. Teraz oczywiście nie mogła przepuścić okazji i na Instagramie zaprezentować musiała swój wielkanocny stół. Szczególną uwagę fanów przykuł jeden przysmak, który naprawdę wyglądał imponująco. 

Małgorzata Rozenek zachwyciła fanów swoją babką wielkanocną

Instagram Rozenek zawsze pełen jest zdjęć, na których fani podejrzeć mogą codzienność gwiazdy. Choć o życiu prywatnym raczej rzadko mówi w wywiadach, dzięki takim publikacjom można sobie choć w pewnym stopniu wyobrazić, jaka jest prywatnie. 

Kolejna porcja zdjęć wiązała się oczywiście również ze Świętami Wielkanocnymi. W albumach obejrzeć mogliśmy elegancki, bosko zastawiony stół oraz jeden, główny przysmak, który  królował na stole - babkę wielkanocną. Wypiek na podstawce zachwycał wyglądem i z pewnością smakował równie dobrze, lecz tego jedynie internauci mogą się domyślać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci są pod wrażeniem. Idealna babka na idealnym stole

Zarówno elegancka zastawa, jak i piękne wnętrza oraz oczywiście babka wielkanocna wywołały żywą reakcję internautów. Smakowitego wypieku pozazdrościło wiele osób, a przepiękna, jasna zastawa spodobała się wielu paniom domu. Niejedna osoba wiele by oddała, by spędzić choć jeden dzień w jej roli.

- Nie wiem, jak ty to robisz Małgosiu, że u ciebie zawsze wszystko jest idealne. Ta sterylna zastawa, doskonałe dodatki, nawet lukier na babce układa się równo haha - pisze fanka. 

- Kocham twój styl. Nie przesadzasz z ilością, ale i nie jest biednie. Doskonały wygląd wszystkiego - dodaje kolejna. 

- Twoje życie to prawdziwa bajka, naprawdę... Jak księżniczka, nawet babka wygląda jak z bajki - czytamy. 

Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek

Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Głuchoniemy mężczyzna ma kota. To, jak jego pupil się z nim komunikuje, jest niesamowite! Pospadacie z krzeseł - i wasze koty też!
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Tragiczne doniesienia, z chwili na chwilę coraz gorsze. Mnóstwo Polaków nie żyje, ogromna liczba wypadków drogowych
  4. Alicja Bachleda-Curuś ma nowego partnera. Trudno uwierzyć, kim jest wybranek jej serca
  5. Jutro mija ostateczny termin na złożenie wniosku. Wyższa emerytura dla 100 tysięcy osób
  6. Dopiero teraz przekonamy się jak wygląda prawdziwa nagła zmiana pogody. Nad Polskę nadciąga pył z Sahary

Źródło: Przeambitni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News