Małgorzata Rozenek: Wiek gwiazdy zszokował internautów

Małgorzata Rozenek: Wiek gwiazdy zszokował internautów Źródło: Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek wiek ma zdaniem wielu fanów ukrywać przed opinią publiczną. Popularna twarz telewizji TVN oficjalnie niedawno skończyła 40 lat, jednak według sporej części opinii publicznej nie jest to informacja prawdziwa. W którym więc roku urodziła się prowadząca "Projektu Lady"?

Małgorzata Rozenek według oficjalnych źródeł urodziła się 1 czerwca 1978 roku w Warszawie. Swego czasu w mediach plotkarskich pojawiały się nawet doniesienia, według których grupa dziennikarzy miała dotrzeć do dowodu osobistego prezenterki, a umieszczone na nim informacje rzeczywiście potwierdzały tę datę.

Małgorzata Rozenek wiek. Ile lat ma uwielbiana celebrytka stacji TVN?

Co zaskakujące, wielu fanów jest jednak przekonanych o tym, że celebrytka ukrywa przed nimi swój prawdziwy wiek. Kontrowersje rozpoczęły się, kiedy jakiś czas temu odświeżono odcinek „Kobieta Cafe” sprzed ok. 9 lat, zawierający informacje według których Rozenek miała wówczas 41 lat. Co ciekawe, słuszność informacji zamieszczonej na pasku potwierdzało kilku celebrytów oraz dawni znajomi celebrytki ze szkoły oraz lekcji baletu. Jako dowód przedstawiano nie tylko treść „Kobieta Cafe”, ale także umieszczone na Naszej Klasie zdjęcie maturalne klasy, do której uczęszczała Rozenek. Według osób oskarżających gwiazdę o kłamstwo urodziła się naprawdę w 1969, a nie 1978 roku. Wieści te rozgrzewały miłośników plotek do czerwoności.

Małgorzata Rozenek wiek. Gwiazda niczego nie ukrywa przed fanami

Co ciekawe, rewelacje te skomentowała już także sama prezenterka. O ustosunkowanie się do oskarżeń dotyczących ewentualnego zatajania prawdziwego wieku zapytali ją bowiem dziennikarze portalu Plejada.pl. Gwiazda była w swej odpowiedzi niezwykle stanowcza.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Od początku mojej pracy w telewizji ten temat pojawia się regularnie. Do tego stopnia, że zdążył mi spowszednieć. Coraz bardziej bawi mnie inwencja niektórych portali plotkarskich dotycząca poszukiwania dowodów na to, że mój wiek jest inny od tego, który podaję - stwierdziła z przekąsem ewidentnie zmęczona już oskarżeniami pod swym adresem Rozenek. - Wszystko zaczęło się od tego, że kiedyś w jednym z programów podpisano mnie Małgorzata Rozenek, 41 l. Ktoś się pomylił, bo miałam wówczas 31 lat. Różne pomyłki się zdarzają. Mam świadomość tego, że wyglądam poważniej, niż wskazywałby mój wiek - dodała także z rozbrajającą wręcz szczerością gwiazda stacji TVN, ucinając liczne plotki oraz niedomówienia.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest po prostu niesamowity
  2. TVN za nic nie chciał tego ujawnić. Właśnie się wydało, widzom odebrało mowę
  3. Gwiazda M jak Miłość jeszcze nigdy nie zaskoczyła tak swoich fanów. Piękny prezent na Święta!
  4. Cały świat usłyszał, co syn księżnej Kamili sądzi o Meghan Markle. Poruszenie na Wyspach
  5. Zuzanna Łapicka nie żyje! Kim była zmarła żona Daniela Olbrychskiego?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News