Rozenek rozda milion złotych! Każdy może się załapać

Rozenek rozda milion złotych! Każdy może się załapać

Małgorzata Rozenek jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, w których rzuciła poważne wyzwanie wszystkim chętnym. Rozdaje ogromne kwoty!

Małgorzata Rozenek zasłynęła dzięki prowadzeniu programu "Perfekcyjna pani domu", który okazał się gigantycznym hitem stacji TVN. Dziennikarka zaangażowana jest oczywiście w wiele innych projektów, które cały czas budują jej karierę. Teraz zna ją praktycznie każdy, a liczba jej fanów rośnie z dnia na dzień. W show-biznesie bardzo łatwo znaleźć najróżniejsze plotki na temat każdej polskiej gwiazdy. Dotyczy to również Małgorzaty, która rzuciła internautom wyzwanie, na którym można się nieźle wzbogacić.

Małgorzata Rozenek rzuca wyzwanie

Media społecznościowe stały się kluczową sprawą, jeżeli chodzi o budowanie kariery w show-biznesie oraz kontakt z fanami. Wiele gwiazd angażuje do tego specjalistów, którzy mają zajmować się prowadzeniem profili celebrytów. Małgorzata Rozenek była już tematem wielu spekulacji i plotek, a największa z nich dotyczy jej wieku. Wszystko dlatego, że jeszcze za czasów poprzedniego małżeństwa została opisana w jednym z programów jako 41-letnia matka dwójki dzieci. Miało to miejsce w 2010 roku, co sugeruje, że celebrytka urodziła się w 1969 roku. Problem w tym, że sama Małgorzata Rozenek zarzeka się, iż urodziła się 1 czerwca 1978 roku. W ten sposób mamy dość dużą niezgodność, która wynosi aż 9 lat. Wiele osób zaczęło się zastanawiać, jaka jest prawda. Według Rozenek jej wiek przedstawiony w programie jest zwykłą pomyłką. Jednak niektórzy fani celebrytki uważają, że gwiazda specjalnie obniża swój wiek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Pod jednym ze zdjęć na instagramowym profilu Rozenek pojawił się komentarz dotyczący właśnie jej wieku. Gwiazda rzuciła wyzwanie internautom, w którym można wygrać cały milion złotych. - Może pani zdradzić swój prawdziwy wiek, ale myślę, że grubo po 40. Nie piszę złośliwie, po prostu tak to jest ukrywane, a mnie to ciekawi - pisze internautka. - Kochana, daję milion złotych osobie, która udowodni, że nie urodziłam się 01.06.1978 - odpowiedziała Rozenek. Nie da się ukryć, że taki zakład jest naprawdę kuszący, ale skoro celebrytka nie obawia się obiecać takiej sumy, to musi być pewna swojego zwycięstwa.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Na koncie WOŚP już jest PORAŻAJĄCA kwota. Dzisiaj Owsiak zaskoczył wszystkich
  2. Pół Polski wstrzymało oddech. Basiu, jesteśmy z Tobą!
  3. Fani Zenka Martyniuka we łzach! Napływają smutne informacje
  4. Kim jest partner Barbary Nowackiej? Ta informacja mocno was zaskoczy
  5. Ile dzieci ma Pola Raksa? Wielu się myliło w tej kwestii
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News