Małgorzata Rozenek staje w obronie Bieniuka. "Mówimy o ojcu trójki dzieci"

Małgorzata Rozenek staje w obronie Bieniuka. "Mówimy o ojcu trójki dzieci" Źródło: instagram/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek zabrała głos w głośnej w ostatnich dniach sprawie, dotyczącej Jarosława Bieniuka. Prezenterka stanęła w obronie swojego znajomego. Po takich słowach wsparcia, zapewne Bieniuk poczuje się lepiej, widząc, że są jeszcze osoby, które w niego wierzą.

Małgorzata Rozenek to kolejna gwiazda, która staje w obronie Bieniuka. Były mąż Anny Przybylskiej zapewne jest niezwykle wdzięczny, że są osoby, które wierzą w jego niewinność i starają się go bronić. Perfekcyjna w rozmowie z popularnym tabloidem nie tylko oświadczyła, że to niemożliwe, aby mężczyzna dopuścił się takiego czynu. Żona Radosława Majdana dostrzegła również winę we wszystkich mediach i brukowcach. 

Jarosław Bieniuk oskarżony 

Przypominamy, że niespełna dwa tygodnie temu, w mediach aż zawrzało, w związku z doniesieniami dotyczącymi Jarosława Bieniuka. Były mąż aktorki Anny Przybylskiej, został oskarżony o dopuszczenie się przestępstwa na tle seksualnym. Rzekoma ofiara złożyła zeznania, na podstawie których mężczyzna został zatrzymany, jednak udało mu się opuścić areszt dzięki wpłaceniu kaucji. Niestety poręczenie majątkowe nie mogło zakończyć najważniejszego punktu całej sprawy, dlatego też w sprawie Bieniuka toczy się postępowanie. 

Sytuacja zdaje się wcale nie poprawiać, w związku z czym, mężczyźnie musi być naprawdę ciężko w szczególności z uwagi na jego dzieci, które wciąż chodzą do szkoły i są narażone na nieprzyjemne komentarze ze strony rówieśników. Na szczęście nie tylko rodzina oskarżonego nawet przez moment nie zwątpiła w jego niewinność. 

Małgorzata Rozenek w obronie znajomego 

Głos w całej sprawie postanowiła zabrać Małgorzata Rozenek. Żona Radosława Majdana w ostatnim czasie miała okazję rozmawiać z dziennikarzem popularnego tabloidu, w związku z czym postanowiła wykorzystać moment i odnieść się do oskarżeń. Prezenterka komentuje całą sprawę, apelując do innych, by nie posądzali mężczyzny zbyt pochopnie, na podstawie kilku zdań rzekomej ofiary. 

- Ważne jest to, żebyśmy nie osądzali Jarka zbyt pochopnie, bo czasem wystarczy oskarżenie rzucone w eter, aby komuś nadszarpnąć reputację, a pamiętajmy, że cały czas mówimy o ojcu trójki dzieci, którzy przeżyli ogromną tragedię i naprawdę nie potrzebują teraz dodatkowych, tak trudnych sytuacji - wyznaje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Żona Majdana znajduje również winę w mediach, które nieustannie nagłaśniają całą sprawę, nie dając mężczyźnie szansy na słowa wyjaśnienia. Pozbawiają go jakiejkolwiek możliwości do obrony, co skutkuje coraz większym atakiem ze strony innych.  

- Naprawdę zdaję sobie sprawę z tego, jaką media mają ogromną siłę rażenia i jak ważna jest odpowiedzialność mediów za to, co się mówi, czy co się pisze, przekazuje dalej. Ja rozumiem dziennikarską potrzebę pogoni za newsem. To jest praca, jak każdego z nas i każdy ma potrzebę wykonywać swoją pracę najlepiej jak się da. Problem pojawia się tylko wtedy, kiedy zaczynają być powtarzane informacje niedające szansy obrony drugiej strony - oznajmia Rozenek.  

Bieniukowi zapewne jest nieco lepiej odnaleźć się w całej sytuacji w momencie, gdy widzi wsparcie ze strony swoich przyjaciół.  

Nie tylko Rozenek wierzy w Jarosława Bieniuka 

Żona Majdana nie była jedyną, która postanowiła publicznie oznajmić, że niemożliwym jest, by mężczyzna dopuścił się brutalnego gwałtu. Głos w tej sprawie zabrała już Natalia Siwiec oraz Marcin Dubieniecki. Ostatnim, największym zaskoczeniem dla internautów, była wypowiedź Esmeraldy Godlewskiej, która w bardzo obszernym wpisie na swoim Instagramie zaciekle broniła mężczyzny. Co więcej, za winną uznała oskarżycielkę, która jej zdaniem, sama powinna trafić do więzienia, za składanie fałszywych zeznać.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Agata Duda ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  2. Córki Hanny Lis są ZNIEWALAJĄCO piękne! Urodą zmiażdżyły nawet córki Kingi Rusin!
  3. Gigantyczne kontrowersje wokół Małgorzaty Rozenek. Gwiazda przemówiła
  4. Śmierć Michała na zawsze będzie tajemnicą. Są wyniki sekcji zwłok
  5. TVP podało pilne informacje. Ważny polityk PO nie żyje, popełnił samobójstwo

Źródło: Pudelek 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News