pikio.pl Małgorzata Rozenek
Fot. YouTube / BabskieShorty
Wiadomości Pikio - 16 Grudnia 2018

Małgorzata Rozenek potwornie upokorzona przez polskiego polityka. Ostro mu się odgryzła

Małgorzata Rozenek jest jedną z gwiazd, która macierzyństwem cieszy się tylko dzięki metodzie in vitro. Celebrytka nigdy się z tym nie kryła, ani nie uważała tego za powód do wstydu. Jest dumna ze swoich synów i nie ma dla niej żadnego znaczenia, w jaki sposób zostali poczęci. Znaczenie ma to jednak dla polityków, którzy chcą decydować za potencjalnych rodziców. Rozpętała się istna wojna.

Małgorzata Rozenek musi zmagać się z wieloma skutkami ubocznymi bycia sławnym. Jednym z nich jest wścibskość, która dotyka ją z każdej strony. Kobieta niejednokrotnie musiała tłumaczyć się ze swoich decyzji, a także bronić wyznawanych racji. Teraz po raz kolejny otrzymała ogromny cios prosto w serce.

Nowy rzecznik praw dziecka nienawidzi dzieci?

Kilka dni temu powołany został nowy rzecznik praw dziecka. Funkcję tę sprawuje obecnie 38 letni Mikołaj Pawlak, który ukończył prawo kanoniczne. Mężczyzna nie ma żadnego doświadczenia przy pracy z dziećmi, ale pracował za to przy sądach kościelnych. Jego kandydatura to dla wielu osób pomyłka. Chociaż mężczyzna ma stawać w obronie praw dzieci, to nie staje w imieniu osób, które chcą stać się rodzicami. Jego ostatnia wypowiedź wywołała ogromne oburzenie. - In vitro od strony prawno-moralnej to metoda niegodziwa - oznajmił nowy rzecznik praw dziecka. Jego wypowiedź wywołała istne trzęsienie ziemi wśród osób usilnie starających się o powiększenie rodziny. Pojawiły się nawet głosy, że teorie mężczyzny są istnym przejawem nienawiści do samych dzieci.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
PromocjaRossmann szaleje na święta! Co warto kupić w okresie największej promocjiCzytaj dalej

Małgorzata Rozenek nie pozwoli się obrażać. Mężczyzna usłyszał już odpowiedź

Żona Radosława Majdana nie pozostała dłużna Mikołajowi Pawlakowi. Celebrytka w swoich mediach społecznościowych odniosła się do jego wypowiedzi, która zszokowała i obraziła wielu rodziców w Polsce. - Gdy słyszę i czytam takie opinie, zastanawiam się, czy są one wynikiem ogromnej niewiedzy czy jeszcze większej głupoty? Brak mi już słów... - odrzekła. To nie pierwszy raz kiedy kobieta musiała stanąć w obronie tej metody. Jakiś czas temu, na swoim Instagramie, Małgorzata poruszyła kwestię projektu ustawy, którą PiS ma zamiar wdrożyć. Jej zdaniem takie działania są szkodliwe i krzywdzące. - Ten projekt jest nie tylko szkodliwy dla skuteczności tej niestety coraz potrzebniejszej metody, ale jest szkodliwy dla kobiet, które z powodu biologii biorą na siebie prawie cały ciężar w trakcie jej przeprowadzania. Kim jesteście szanowni autorzy, że pozwalacie sobie na decydowanie, kto może zostać rodzicem, a kto nie? Czy idąc dalej po tej samej linii nie zabronicie za chwilę tranplantologii? Bo może zostanie przez Was uznana za „ingerencje w godność człowieka”? Zostawcie nas ludzi, dla których in vitro jest jedyną drogą do bycia rodzicem, w spokoju - zaapelowała.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Psy czekały całą noc na właściciela. Gdy usłyszycie zakończenie historii, rozpłaczecie się
  2. Co na to Ziobro?! Wstrząsający sekret Beaty Tyszkiewicz
  3. Ojciec upokorzył Meghan Markle. Wielka tragedia na brytyjskim dworze
  4. Gdzie mieszka Boczek z Kiepskich?! Będziecie w wielkim szoku
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
Małgorzata PieńkowskaM jak miłość: Straszne choroby stanęły na drodze tych gwiazd. Życiowe tragedie aktorówCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News