TVN stanęło przed trudnym wyborem. Rozenek postawiła im jeden warunek

TVN stanęło przed trudnym wyborem. Rozenek postawiła im jeden warunek Źródło: Screenshot z youtube.com/TVNFashion

TVN rusza z nowymi programami. Niedługo na antenie stacji pojawi się między innymi "Big Brother". Będzie go prowadzić Agnieszka Woźniak-Starak. Kto w takim razie będzie gospodarzem "Ameryka Express"? Okazuje się, że być może zastąpi ją Małgorzata Rozenek. Gwiazda postawiła jednak stacji jeden konkretny warunek.

TVN znowu stanie przed trudnym wyborem. Odkąd stacja postanowiła, że "Big Brother" powróci, a prowadzić go będzie Agnieszka Woźniak-Starak, szukali jej godnej zastępczyni w "Ameryce Express". W końcu nie łatwo o kogoś tak charakterystycznego. Niektórzy sugerują stacji pewien pomysł. W końcu Woźniak-Starak mogłaby zastąpić bardzo obecnie popularna w show biznesie Małgorzata Rozenek. Aby to się stało musiałyby zostać spełnione pewne warunki. Czy stacja się na nie zgodzi?

TVN - kto poprowadzi "Ameryka Express"?

Gdyby rzeczywiście otrzymała oficjalnie propozycję poprowadzenia programu nie zgodziłaby się tak łatwo. Choć jak sama mówi program prywatnie bardzo mile się jej kojarzy. - Mam do programu ogromny sentyment - powiedziała w wywiadzie udzielonym dla "Jastrząb Post".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Reporterka "Jastrząb Post" zapytała Małgorzatę Rozenek czy ta zgodziłaby się poprowadzić program sama czy też wolałaby to zrobić wspólnie z Radosławem Majdanem. Choć ten widziałbym swoją partnerkę w tej sytuacji raczej "solo", to nie ukrywa, że miło by było, gdyby mógł zrobić to u boku Rozenek. Prezenterka zaznaczyła, że TVN musiałby zgodzić się, aby poprowadziła program wspólnie z mężem. Taki warunek musiałaby spełnić stacja. - Ja rozważam wszystkie propozycje zawodowe, a nie ukrywam, że program Azja/Ameryka Express, to jest taki program do którego mam sentyment. Ja wolałabym ten program prowadzić z Radziem - stwierdziła stanowczo w wywiadzie dla "Jastrząb Post". Jak sama przyznaje, zastąpienie w programie poprzedniej prowadzącej nie należałoby do łatwych. Agnieszka była bardzo lubianym gospodarzem produkcji. - Na pewno Agnieszka bardzo wysoko postawiła poprzeczkę i trudno będzie następnej prowadzącej czy prowadzącemu dorównać jej - stwierdziła.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w "Azji Express"

Prowadzenie programu "Ameryka Express" kojarzy się pozytywnie Małgorzacie Rozenek. Wszystko z powodu jej uczestnictwa w "Azji Express", gdzie wspólnie z Radosławem Majdanem przeżyła wiele przygód. Fani chętnie śledzili poczynania dwójki gwiazd, którzy zostali ostatecznie wyeliminowani przez przeciwników i nie odnieśli zwycięstwa w programie. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Jaka fryzura ODMŁADZA po 40? Wyglądaj spektakularnie!
  2. Katarzyna Dowbor pokazała 85-letnią mamę! Wygląda jak MILION dolarów!
  3. Dramat Kingi Dudy. Przykre słowa Macieja Musiała, dla córki prezydenta to koniec 
  4. Służby ostrzegają. Nagła zmiana pogody przyniesie groźne rezultaty 
  5. Nie żyje światowej sławy aktor. Zabił go nowotwór 
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Jastrząb Post
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News