Zapytali Rozenek, co by było, gdyby jej syn przyprowadził do domu chłopaka. Odpowiedź nie spodobała się wielu

Zapytali Rozenek, co by było, gdyby jej syn przyprowadził do domu chłopaka. Odpowiedź nie spodobała się wielu Źródło: youtube.com/Onet screen

Małgorzata Rozenek walczy ze stereotypami. Gwiazda TVN wdała się w burzliwą dyskusję ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Padły zaskakujące deklaracje. Wielu osobom się to nie spodobało.

Małgorzata Rozenek aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Tym razem popularna prezenterka TVN poruszyła bardzo ważny społecznie temat. Na jej profilu na Instagramie ukazało się zdjęcie, na którym ma na sobie białą koszulkę z bardzo wymownym napisem: "Sport przeciw homofobii". Ulubienica mediów głośno powiedziała, że popiera akcję sportowców - w tym swojego męża, którym obecnie jest Radosław Majdan - aby przeciwdziałać wszelkim przejawom nietolerancji wobec osób o orientacji homoseksualnej.

Gwiazda TVN z pewnością miała świadomość, że jej przesłanie trafia na trudny grunt. W polskim społeczeństwie tematy związane z tolerancją odmiennych od heteroseksualnej orientacji wciąż są traktowane jako tabu. Osoby, które publicznie wspierają środowiska LGBT spotykają się często z różnego rodzaju szykanami. Małgorzata Rozenek miała okazję przekonać się o tym na własnej skórze.

Małgorzata Rozenek wspiera akcję przeciwko homofobii. Trudna dyskusja na Instagramie

Jedno niewinne zdjęcie okazało się początkiem burzliwej dyskusji. Bardzo wiele osób poparło zaangażowanie prezenterki i również zadeklarowało swoje wsparcie dla środowiska LGBT. Pojawiały się jednak bardzo nieprzyjemne i wulgarne komentarze, które świadczyły o tym, że polskie społeczeństwo nie dorosło do dojrzałej rozmowy na takie tematy. 

Małgorzata Rozenek na pewno liczyła się z tym, że jej wpis wzbudzi wiele kontrowersji. Z tego powodu pozostała na forum i chętnie włączała się w dyskusję, która odbywała się w komentarzach. W niektórych przypadkach musiała bardzo ostro reagować na przejawy nietolerancji. Nie chciała pozwolić, aby na jej oficjalnym kanale pojawiły się treści o charakterze homofobicznym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"A gdyby Twój syn przyprowadził chłopaka?" - internauci prowokowali Rozenek. Odpowiedź nie spodoba się wielu osobom

Internauci nie dawali za wygraną. Jedna z osób, które brały udział w dyskusji, zadała prezenterce osobiste pytanie. Być może liczyła na to, że uda jej się sprowokować gwiazdę.

- Czyli jeśli Pani syn przyprowadzi ukochanego do domu, przedstawiając go jako jego miłość i przyszłego męża, to będzie Pani happy? - zapytała jedna z uczestniczek dyskusji na Instagramie.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać:

- Jeśli on będzie happy, to ja też będę happy. Na tym polega miłość - odpowiedziała Małgorzata Rozenek.

W ten sposób gwiazda TVN jednoznacznie zadeklarowała swoje poparcie dla środowiska LGBT. Nie ma wątpliwości, że wiele osób na tej podstawie zmieni o niej zdanie. Świadczy to jednak o tym, że polskie społeczeństwo nie dorosło jeszcze do dojrzałej tolerancji.

To zdjęcie, opublikowane na profilu Małgorzaty Rozenek na Instagramie, wywołało burzliwą dyskusję wśród internautów:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  2. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy
  3. Beata Szydło spali się ze wstydu. Wyciekło zdjęcie z Kaczyńskim
  4. Justyna Żyła w końcu przejrzała na oczy? Będziecie wściekli
  5. Żona Wiśniewskiego przyłapana! Przystojny trener pociesza ją przy drinku

źródło: Plotek

Następny artykuł