Nie uwierzcie, skąd Małgorzata Rozenek wzięła się w TVN. Szokująca prawda o celebrytce

Nie uwierzcie, skąd Małgorzata Rozenek wzięła się w TVN. Szokująca prawda o celebrytce Źródło: Fot. YouTube/TVN Fashion

Małgorzata Rozenek jest dziś jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Jedna z lepiej zarabiających celebrytek zatrudnionych w TVN może pochwalić się występami w wielu programach i ogromną sławą. Popularna prowadząca telewizyjnych show nie zawsze była jednak znana.

Małgorzata Rozenek przez lata pracy przed kamerą zdążyła zbudować sobie pewną pozycję na rynku. Z jej wizerunku używa nie tylko TVN, ale także znane spółki, które stać na wykorzystanie go w swoich kampaniach reklamowych. Popularność i pozycja gwiazdy są tak poważane, że mówi się, że za jeden występ na tzw. ściance bierze nawet 20 tys. złotych. Znacznie więcej zarabia jednak w telewizji, gdzie jej nazwisko przyciąga widzów niczym magnes.

Jej początku przed kamerą były jednak niepewne, szczególnie że do telewizji zgłosiła się sama. Jak więc wyglądały jej pierwsze kroki w popularnej stacji telewizyjnej?

Małgorzata Rozenek przyszła na kasting i została w TVN

Celebrytka drogę zawodową zaczynała, nie myśląc nawet o pracy z kamerą. Z wykształcenia i zawodu jest prawniczką, a do telewizji trafiła przypadkiem. Ponad sześciu lat temu TVN pracował na nowy programem o tytule "Perfekcyjna pani domu". Rozenek zgłosiła się do kastingu na obsadę show, a producenci uznali, że będzie doskonałą prowadzącą.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Program swoją premierę miał 3 września 2012 roku. Nadawany był w poniedziałki o godzinie 22:30 i szybko stał się prawdziwym hitem. Tak właśnie rozpoczęła się kariera Małgorzaty Rozenek w mediach.

Kariera Rozenek

Po "Perfekcyjnej" przyszły kolejne propozycje. Małgorzata Rozenek prowadziła wszystkie sezony "Projekt Lady", wystąpiła w "Azja Express" wraz ze swoim mężem Radosławem Majdanem, a w parze z nim poprowadziła także reality show "Iron Majdan", który był najdroższym programem w historii TVN. Gwiazda weszła na salony z kopyta. Jej związek z Majdanem natychmiast ustawił ją w opozycji do Dody, z którą zabroniła mężowi kontaktów. Niedawno kłóciła się także z Kingą Rusin, z którą toczyła boje o prawdę w sprawie tego, która z nich bardziej dba o zwierzęta. Dziś Rozenek nie narzeka na brak sławy i zainteresowania. Wszystkie programy z jej udziałem to prawdziwe hity, a jej kariera trwa dopiero sześć lat.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Katolicy dostali szału! Wyszło na jaw, że dziecko gwiazdy TVN jest z in vitro
  2. To koniec! Najbardziej wpływowa postać show-biznesu postanowiła zniszczyć Rozenek
  3. Największa gwiazda odejdzie z DDTVN?! Telewizja śniadaniowa to za mało
  4. Znaki zodiaku, które są największymi farciarzami! Jesteś wśród szczęściarzy?
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News