rozenek
Fot. YouTube/TVN Fashion
Mikołaj Pilecki - 14 Grudnia 2018

Nie uwierzcie, skąd Małgorzata Rozenek wzięła się w TVN. Szokująca prawda o celebrytce

Małgorzata Rozenek jest dziś jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Jedna z lepiej zarabiających celebrytek zatrudnionych w TVN może pochwalić się występami w wielu programach i ogromną sławą. Popularna prowadząca telewizyjnych show nie zawsze była jednak znana.

Małgorzata Rozenek przez lata pracy przed kamerą zdążyła zbudować sobie pewną pozycję na rynku. Z jej wizerunku używa nie tylko TVN, ale także znane spółki, które stać na wykorzystanie go w swoich kampaniach reklamowych. Popularność i pozycja gwiazdy są tak poważane, że mówi się, że za jeden występ na tzw. ściance bierze nawet 20 tys. złotych. Znacznie więcej zarabia jednak w telewizji, gdzie jej nazwisko przyciąga widzów niczym magnes. Jej początku przed kamerą były jednak niepewne, szczególnie że do telewizji zgłosiła się sama. Jak więc wyglądały jej pierwsze kroki w popularnej stacji telewizyjnej?

Małgorzata Rozenek przyszła na kasting i została w TVN

Celebrytka drogę zawodową zaczynała, nie myśląc nawet o pracy z kamerą. Z wykształcenia i zawodu jest prawniczką, a do telewizji trafiła przypadkiem. Ponad sześciu lat temu TVN pracował na nowy programem o tytule "Perfekcyjna pani domu". Rozenek zgłosiła się do kastingu na obsadę show, a producenci uznali, że będzie doskonałą prowadzącą.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
DowborPolsat dał im niepowtarzalną szansę. Tylko nieliczni potrafili ją wykorzystaćCzytaj dalej
Program swoją premierę miał 3 września 2012 roku. Nadawany był w poniedziałki o godzinie 22:30 i szybko stał się prawdziwym hitem. Tak właśnie rozpoczęła się kariera Małgorzaty Rozenek w mediach.

Kariera Rozenek

Po "Perfekcyjnej" przyszły kolejne propozycje. Małgorzata Rozenek prowadziła wszystkie sezony "Projekt Lady", wystąpiła w "Azja Express" wraz ze swoim mężem Radosławem Majdanem, a w parze z nim poprowadziła także reality show "Iron Majdan", który był najdroższym programem w historii TVN. Gwiazda weszła na salony z kopyta. Jej związek z Majdanem natychmiast ustawił ją w opozycji do Dody, z którą zabroniła mężowi kontaktów. Niedawno kłóciła się także z Kingą Rusin, z którą toczyła boje o prawdę w sprawie tego, która z nich bardziej dba o zwierzęta. Dziś Rozenek nie narzeka na brak sławy i zainteresowania. Wszystkie programy z jej udziałem to prawdziwe hity, a jej kariera trwa dopiero sześć lat.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Katolicy dostali szału! Wyszło na jaw, że dziecko gwiazdy TVN jest z in vitro
  2. To koniec! Najbardziej wpływowa postać show-biznesu postanowiła zniszczyć Rozenek
  3. Największa gwiazda odejdzie z DDTVN?! Telewizja śniadaniowa to za mało
  4. Znaki zodiaku, które są największymi farciarzami! Jesteś wśród szczęściarzy?
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
ZAMIANA
ZamaraTVN zalicza wpadkę za wpadką! Tego widzowie nie mogli przebaczyćCzytaj dalej
źródło: fakt.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News