Rozenek zdradziła wielki sekret dot. nowej produkcji. Będzie pełno emocji i wzruszeń

Rozenek zdradziła wielki sekret dot. nowej produkcji. Będzie pełno emocji i wzruszeń Źródło: Fot. YouTube/tvnpl

Małgorzata Rozenek to bez wątpienia jedna z najaktywniejszych gwiazd TVN. Prezenterka chętnie angażuje się w nowe produkcje, z których wszystkie osiągają wielki sukces. "Perfekcyjna" uchyliła właśnie rąbka tajemnicy ws. nadchodzącego programu z jej udziałem.

Małgorzata Rozenek nie bez powodu jest tak zajęta, że musi zatrudniać opiekunkę do swoich trzech buldogów francuskich. Ciągłe zawodowe wyzwania i nowe programy, które prowadzi dla TVN, skutecznie zapełniają się niemal każdy dzień w kalendarzu. Przypomnijmy tylko, że gwiazda zaczęła pracę w telewizji od prowadzenia "Perfekcyjnej pani domu", a angaż otrzymała po zgłoszeniu się na kasting. Potem jej kariera potoczyła się już z górki, na poczet jej sławy złożyły się m.in. "Projekt Lady", "Azja Express" czy "Iron Majdan". Obecnie prowadzi "Bądź jak Małgosia Rozenek", gdzie pomaga uczestniczkom programu w odniesieniu sukcesu i podniesieniu własnej samooceny. Już tej wiosny jednak zabierze się za całkowicie nowy format, o czym poinformowała za pomocą Instagrama.

Małgorzata Rozenek rusza z nowym programem

- Dziś ważny dzień. Projekt nad, którym pracuję już od jakiegoś czasu, zaczął przybierać realne kształty. Jestem szczęśliwa, bo to ważna i potrzebna rzecz. Już w kwietniu efekty. Dużo czasu i emocji wszystkich nas to kosztuje, tym większa satysfakcja, że idziemy do przodu cieszę się - napisała na Instagramie Rozenek w opisie zdjęcia z planu nowego programu. Kadr, który zamieściła w sieci pochodzi z Przychodni Leczenie Niepłodności Novum. Sugeruje to, że program będzie albo dotyczył zdrowia albo leczenia problemów z płodnością. Tajemnicą nie jest również, że z podobnych usług korzystała sama Rozenek. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Liczne kobiety śledzące profil gwiazdy fanki pochwaliły ją za wspaniałą inicjatywę, chwaląc często wspomnianą klinikę. - I ja tam byłam, drzewo płodności podziwiałam. Teraz podziwiam coś innego - kogoś właściwie, kto siedzi obok i mówi do mnie mama. Cudowny temat! Trzymam kciuki i czekam na efekty; Czuję, że to będzie piękny projekt. Powodzenia; Pani Małgosiu śniła Pani mi się dzisiaj... napisała Pani nową książkę i ja ją od Pani dostałam z wielkim autografem. Cudownego dnia życzę; Znam to miejsce to na pewno będzie ważny projekt - czytamy.

Niewypowiedziany konflikt Rozenek i Dody

Od momentu zawiązania się relacji między
Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem rozpoczęła się niewypowiedziana wojna gwiazdy TVN z Dorotą "Dodą" Rabczewską. Choć relacje rozwodników były dosyć poprawne, to teraz Radek ma zakaz patrzenia na swoją ex, a co dopiero rozmawiania z nią. - Myślę, że gdyby jego obecna żona pogodziła się z tym, że ja również byłam żoną Radka, miałaby świetny układ. Nie musiałaby kopiować mojego wizerunku, bo mogłabym jej oddać swoje ciuchy za darmo. Jestem w stanie kolegować się z każdym, kto jest szczerą i otwartą osobą. Nie znam żony Radka, więc nie wiem, jaka jest naprawdę. Ale nie rozumiem zachowania mojego byłego męża. Mogę mu jedynie życzyć dojrzałego podejścia i zdrowego rozsądku - mówiła Doda. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Wojna polskich diw rozsadzi show-biznes! Powód jest bardzo intymny
  2. Bardzo smutne wieści dla wszystkich widzów TVN
  3. Gwiazda Polsatu pokonała nowotwór. Dzisiaj zamieściła poruszające zdjęcia
  4. Ujawniono, ile teraz waży Katarzyna Figura! Będziecie w szoku
  5. Największy gwiazdor TVN miał romans z Anną Muchą. Właśnie opublikowano zaskakujące zdjęcie
  źródło: Instagram/Małgorzata Rozenek Następny artykuł