Śmierć w domu Małgorzaty Rozenek. Zdruzgotana gwiazda przekazała tragiczne informacje

Śmierć w domu Małgorzaty Rozenek. Zdruzgotana gwiazda przekazała tragiczne informacje Źródło: screenshot/TVN

Małgorzata Rozenek właśnie musiała pogodzić się z potworną stratą. Zdruzgotana gwiazda TVN przekazała dziś tragiczne informacje. W rodzinie Majdanów trwa smutny czas żałoby.

Małgorzata Rozenek podzieliła się smutną informacją z życia prywatnego. Gwiazda opublikowała emocjonalny i wymowny wpis na swoim Instagramie.

Małgorzata Rozenek o bolesnej stracie. "W domu została pustka"

Dowiadujemy się z niego, że w rodzinie Majdanów nie ma już ukochanego psa pary. Zarówno Rozenek-Majdan jak i jej mąż obwieścili publicznie, że ich ukochana buldożka Marianka nie przeżyła trudnego zabiegu. Powikłania po operacji okazały się dla zwierzaka zbyt poważne. Majdanowie przeżywają dziś smutny czas po stracie pupilki.

Nie wszystko idzie w życiu zawsze tak, jak tego chcemy. Małgorzata Rozenek jeszcze kilka dni temu liczyła na to, że Marianka, jedna z jej ukochanych buldożek francuskich, zdoła dojść do siebie po poważnej operacji. Niestety, mimo starań lekarzy i wysiłku, który rodzina gwiazdy wkładała w to, by utrzymać suczkę przy życiu, nie udało się.

- Jest nam bardzo smutno i przykro. Nasza kochana Marianka odeszła. Lekarze wielu specjalizacji robili wszystko, nie szczędziliśmy czasu ani środków, bo wierzymy, że o przyjaciół walczy się do końca. Marianka miała cudowną opiekę w lecznicy, za co bardzo dziękuję, ale czas spędzony w pseudohodowli, gdzie eksploatowano jej organizm ponad miarę, zostawił trwały ślad - przypomina trudne chwile z ostatnich tygodni życia buldożki Małgorzata Rozenek.

W dalszej części wpisu wspomina, że najgorsze pojawiło się już po operacji kręgosłupa. Zwierzakowi przestały funkcjonować nerki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- W domu pustka, na kanapie mnóstwo miejsca, reszta panien przestraszona i ta cisza. Ten wesoły wariat wnosił tyle radości do naszego domu - ubolewa Małgorzata Rozenek.

Swoje emocje pokazał też Radosław Majdan. Mąż "perfekcyjnej pani domu" dorzucił swoje trzy grosze na swoim profilu na Instagramie. 

- Wierzę, że Marianka przeżyła u nas najlepszy okres swojego życia. Była niesamowitym psem i bardzo nam jej brakuje - napisał były piłkarz.

uploaded

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. SZOK! Mąż POZYWA Kuleszę! "Byłem wieloletnią ofiarą MOLESTOWANIA"
  2. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
  3. Sławomirowi opadnie szczęka! Komentarze zboków pod zdjęciem jego żony w bikini szokują
  4. Z Beatą Tyszkiewicz nie jest dobrze. Smutne informacje dla fanów
  5. Kuba Wojewódzki publicznie upokorzony. Gwiazdor zapamięta to do końca życia
  6. Ujawniono zarobki Kingi Rusin. Jej astronomiczna pensja zwala z nóg

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News