Małgorzata Rozenek zrobiła sobie tatuaż! Perfekcyjna pani domu szokuje

Małgorzata Rozenek zrobiła sobie tatuaż! Perfekcyjna pani domu szokuje Źródło: fot. Instagram

Małgorzata Rozenek zrobiła sobie tatuaż! Fani są zachwyceni, a z drugiej strony - mocno się dziwią. Byli przekonani, że Małgosia, jako perfekcyjna pani domu i prowadząca Projekt Lady nie jest pozytywnie nastawiona do takiego sposobu ozdabiania ciała. Wręcz przeciwnie! Pokazała wszystko, zdradziła również znaczenie nietypowej "dziary".

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie swojego tatuażu, opisała też fanom, co dla niej oznacza. Internauci nie kryli zaskoczenia, jednak trzeba przyznać, że ozdoba na ciele jest dość elegancka i idealnie wpasowuje się w styl perfekcyjnej pani domu. Tatuaż zainteresował internautów, gdy Małgosia opublikowała zdjęcie z mapą. Radek trzyma mapę obiema rękami, natomiast jego żona przykłada palec w wybrany punkt podróży. To właśnie na nadgarstku lewej ręki znajduje się tatuaż celebrytki.

Małgorzata Rozenek ma tatuaż! Zdradziła fanom jego znaczenie

Małgorzata jest zdecydowanie bardziej skromna w tatuowaniu własnego ciała niż jej mąż. Radosław Majdan ma wytatuowany cały "rękaw", dziary znajdują się również na jego klatce piersiowej i innych częściach ciała. Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na minimalistyczny tatuaż z napisem "if". Zdziwieni fani zastanawiali się, co on oznaczał. Gwiazda pospieszyła z wyjaśnieniem. - Często mnie pytacie o znaczenie mojego małego tatuażu na nadgarstku. To angielski tytuł mojego ukochanego wiersza „Jeżeli” Kiplinga. Ma dla mnie szczególne znaczenie, a dzisiaj jest niedziela, wiec może będziecie mieli chwilę, żeby go przeczytać - odpowiedziała Rozenek na Instagramie. Podzieliła się również wierszem, żeby zainteresowani internauci nie musieli go szukać. - Jeżeli spokój zachowasz, choćby go stracili; Ubodzy duchem, ciebie oskarżając; Jeśli wierzysz w siebie, gdy inni zwątpili; Na ich niepewność jednak pozwalając. Jeśli czekać zdołasz, nie czując zmęczenia; Samemu nie kłamiesz, chociaż fałsz panuje; Lub nienawiścią otoczony, nie dasz jej wstąpienia; lecz mędrca świętego pozy nie przyjmujesz - brzmi fragment utworu. fot. InstagramZOBACZ TAKŻE:
  1. To wszystko kłamstwo! Najpopularniejsze show TVN jest USTAWIONE
  2. Ostatnie zdarzenie nieodwracalnie zmieniło życie Meghan Markle. Nadchodzą ogromne zmiany
  3. Doda widzi się w roli drapieżnej burdelmamy? Fani nie mają wątpliwości
  4. Radykalne zmiany! Jeśli twój kot umrze, kolejnego nie będziesz mógł mieć
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News