Życie Rozenek zagrożone! Wstrząsający wpis gwiazdy

Życie Rozenek zagrożone! Wstrząsający wpis gwiazdy

Małgorzata Rozenek aktualnie przebywa wraz ze swoją rodziną w Tajlandii. Jednak teraz błogie wakacje gwiazdy przerwała przerażająca informacja o tajfunie, który właśnie zmierza w ich stronę.

Małgorzata Rozenek postanowiła przynajmniej część polskiej zimy przeczekać w słonecznej i gorącej Tajlandii. Jej media społecznościowe zostały dosłownie zalane przez nagrania oraz zdjęcia z wyjazdu, na którym cała rodzina bawi się doskonale. Jednak teraz ich błoga sielanka została przerwana przez przerażające ostrzeżenie. W ich stronę zmierza silny tajfun, który bez wątpienia dostarczy im masy emocji, ale niestety tych nie do końca pożądanych podczas wakacji.

Małgorzata Rozenek przerażona

Nie ulega wątpliwości, że człowiek w obliczu starcia z siłami natury wypada dosyć blado. Na całym świecie dochodzi do katastrof, w których ludzie jedyne co mogą zrobić to modlić się i czekać na cud. Małgorzata Rozenek, która doskonale jest znana wszystkim widzom stacji TVN, przechodzi teraz przez bardzo poważny stres. Celebrytka poprzez swój profil na portalu Instagram poinformowała fanów, że w ich stronę zmierza tajfun, którego naprawdę się obawia. Przy okazji prosi wszystkich o rady, jeżeli posiadają na ten temat jakieś dodatkowe informacje. - Właśnie dostaliśmy ostrzeżenie przed spodziewanym tajfunem, podobno dosyć poważnym. Zastanawiamy się, czy się bać, czy nie, więc jak macie jakieś informacje, to dawajcie znać, bo nie wiemy - bać się czy nie? - mówiła Rozenek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Gwiazda nie ukrywa, że boi się ciemności, przez co nadchodzące chwile napełniają ją prawdziwym strachem. Na szczęście Radek Majdan zdaje się do tej sytuacji nastawiony z o wiele większym dystansem. - Jakby coś, ładuję telefon i okazało się, że nie mamy baterii do latarek, zastanawiamy się, co robić (...) ja się boję ciemności - dodaje celebrytka. Były piłkarz na relacjach swojej żony odzywa się tylko raz, mówiąc, że zaczyna gromadzić racje żywnościowe w postaci batonika. Fani mają nadzieję, że ich ulubionej gwieździe oraz jej rodzinie nic się nie stanie i całe zamieszanie przeżyją bezpiecznie. Bez wątpienia nie zapomną tego wyjazdu przez bardzo długi czas.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda TVN złamała podstawową tradycję! Nie szczędziła na to pieniędzy
  2. Dziennikarze właśnie ujawnili wstrząsające fakty ws. syna króla disco polo! Wszystko do góry nogami
  3. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
  4. Jak mieszka Dorota Szelągowska? Wiele można było się spodziewać, ale to…
  5. Na co choruje Katarzyna Dowbor? Gwiazda opowiedziała o swoim dramacie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News