Małgorzata Rozenek
Fot. TVN Style
Wiadomości Pikio - 20 Grudnia 2018

Małgorzata Rozenek w szokujących słowach o szlachetnej paczce. "Podziwiam was za to, że Wam się chce"

Małgorzata Rozenek to postać, która ma coś do powiedzenia na każdy temat. Z kobietą rozmawiać można zarówno o sprzątaniu domu, piłce nożnej, in vitro czy też polityce. Małgosia nie boi się podejmować trudnych kwestii, co po raz kolejny udowodniła.

Małgorzata Rozenek od zawsze angażowała się w akcje charytatywne i nigdy się z tym nie kryła. Kilka dni temu postanowiła zabrać głos w kwestii szlachetnej paczki, która co roku upiększa święta wielu rodzinom. Jej słowa dla wielu osób były prawdziwym zaskoczeniem.

Małgorzata Rozenek o szlachetnej paczce

Żona Radosława Majdana napisała na swoim profilu na Instagramie długi i wzruszający post o dobroczynności. Małgorzata Rozenek poruszyła temat szlachetnej paczki, która od lat jest bardzo bliska jej sercu. - Szlachetna paczka jest najlepszym dowodem na to, że wiara i miłość do ludzi, zaangażowanie, ciężka praca i chęć pomocy drugiemu człowiekowi ma ogromny sens. Gratuluję i podziwiam Was za to, że Wam się chce i że od pewnego czasu mogę być częścią tej wspaniałej inicjatywy. Dzisiaj coraz częściej idziemy na łatwiznę, poddajemy się, nie mamy czasu dla innych, wolimy skupiać się na sobie, ale Wy jesteście najlepszym dowodem na to, że chęć pomocy drugiemu człowiekowi ma ogromny sens i sprawia jeszcze większą radość. Wolontariusze i darczyńcy Szlachetnej Paczki to najlepszy dowód na to, że potrafimy skupić swoją uwagę na innych. Bardzo Wam dziękuję, że mogę być razem z Wami. Bo my po prostu lubimy ludzi - napisała Małgosia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kinga RusinKinga Rusin i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, od czego zaczyna dzień!Czytaj dalej

Fani murem za Małgosią

Jak zwykle znalazło się mnóstwo głosów krytyki, według których celebrytka najzwyczajniej w świecie przechwala się niesieniem pomocy. Według nich nie robi ona tego z dobrego serca, a z chęci wybicia się na krzywdzie innych. Wierni sympatycy perfekcyjnej Małgorzaty natychmiast stanęli w jej obronie. - Szkoda czasu na dyskusje myśle, to i tak nie doprowadzi do niczego. Ktoś, kto szuka tylko zaczepki zawsze znajdzie wszędzie coś złego. Uważam, że inicjatywa słuszna i nie chodzi tu o bal próżności. Ale... komu tu się tłumaczyć... - - To po prostu nasza polska mentalność - zawiść i brak zadowolenia, królowie codzienności. To wspaniały cel, pomoc innym. Oby takich chętnych przybywało. Pozdrawiam pani Małgosiu -ZOBACZ TAKŻE:
  1. Reżyser da jej popalić. Małgorzata Kożuchowska w szokujących słowach o swojej ostatniej roli
  2. Krystyna Pawłowicz robi sobie przerwę w kuracji i brutalnie atakuje dziennikarzy
  3. Cały Internet drwi z Anny Lewandowskiej. Poszło o jej szokujące porównanie
  4. Jest oficjalne oświadczenie Andrzeja Dudy ws. przyspieszonych wyborów
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News