Małgorzata Rozenek nie wytrzymała! Oddała wszystkie pieniądze. "Obleśna i fałszywa"

Małgorzata Rozenek nie wytrzymała! Oddała wszystkie pieniądze. "Obleśna i fałszywa" Źródło: TVN Fashion

Małgorzata Rozenek zdobyła się na szczodry gest i honorarium z reklamy szczoteczki do zębów postanowiła przekazać potrzebującym dzieciom. Post, który zamieściła na Instagramie wywołał jednak falę oburzających komentarzy. Kobieta chciała powalczyć z niektórymi z nich, jednak jej przeciwnicy nie dają za wygraną. Czy poradzi sobie ze skandalem?

Małgorzata Rozenek chętnie angażuje się w akcje charytatywne. Postanowiła opublikować post sponsorowany, w którym zaprezentowała działanie szczoteczki do zębów. Zdjęcie opatrzyła długim komentarzem. Internauci jednak nie doczytali go do końca i postanowili... skrytykować jej decyzję o publikacji wpisu. Niektóre z treści są naprawdę oburzające.

Jak Małgorzata Rozenek poradziła sobie z krytyką internautów? Post ze szczoteczką do zębów doprowadził do skandalu

Na końcu zachwalającego funkcję szczoteczki wpisu, Rozenek poinformowała, że wynagrodzenie w całości przekaże na cele domu dziecka, z którym współpracuje. - Dodatkowo honorarium za współpracę i kilkadziesiąt szczoteczek postanowiłam przekazać dla domu dziecka, z którym współpracuję. Więcej szczegółów już niebawem na moim Instastory. Miłego wieczoru! - napisała Perfekcyjna Pani Domu na swoim Instagramie. Niestety część z entuzjastów celebrytki nie doczytała do końca wpisu Rozenek i postanowili powiedzieć, co o niej myślą. - Dokładnie tez tak uważam, a szczoteczka normalna szału nie ma tyle ze ja muszę kupić a ona dostała za darmo i robi reklamę zresztą jak z reszta produktów jakie to niesprawiedliwe ktoś dostanie i się szczyci, a my musimy zapłacić gruba kasę za cokolwiek - pojawiło się w komentarzu pod zdjęciem. - Obleśna jest i fałszywa. Wzór do naśladowania. Zamieszcza niemal nagie zdjęcia, reklamuje wszystko, co się da i to ma być wzór dla tych młodych dziewczyn w projektu Lady? I ten ton mentorski, zna się na wszystkim czyli na niczym. Plastikowa podstarzała lala - mocno napisała internautka. - Każdy jakoś musi zarabiać... - pojawiło się dalej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Niektóre z bulwersujących opinii Małgorzata Rozenek zdecydowała się skomentować. Kobieta zauważyła, że w poście wyraźnie zaznaczyła, na jaki cel przeznaczy pieniądze. Prosiła także o czytanie ze zrozumieniem całej wypowiedzi. Internauci zarzucili gwieździe TVN, że ta użyła niepoprawnej formy słowa "stomatologowie". Sugerowali, że poprawna pisownia to "stomatolodzy". Rozenek zauważyła, że obie formy są poprawne. Okazuje się, że hojny gest okazał się dla wielu internautów polem do skrytykowania Rozenek. Na szczęście pojawili się także sympatycy kobiety, którzy zachwycali się jej decyzją.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandal! Władza robi NALOT na ludzi TVN, ABW w akcji
  2. Gwiazda TVN nie ustępuje! Ujawnia całą prawdę o swoim kochanku
  3. Dziennikarka TVN straciła wzrok?! Gwiazda przerywa milczenie
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze połączenie. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
  5. Zdrada męża. Wiemy jak sprawdzić i co zrobić po odkryciu prawdy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News