Syn Małgorzaty Rozenek w centrum wielkanocnego skandalu. 9-latek powinien poczekać z tym do pełnoletności?

Syn Małgorzaty Rozenek w centrum wielkanocnego skandalu. 9-latek powinien poczekać z tym do pełnoletności? Źródło: screen/YouTube/Magazyn Gala

Małgorzata Rozenek zaskoczyła swoich fanów. W sieci pojawiło się kontrowersyjne nagranie jej 9-letniego syna. Fani mają wątpliwości, co do metod wychowawczych gwiazdy TVN.

Małgorzata Rozenek w tym roku zrezygnowała z wczasów w luksusowych kurortach i postanowiła spędzić Święta Wielkanocne w Polsce. Gwiazda TVN świętowała w rodzinnym gronie i bardzo chętnie chwaliła się swoją rodzinną sielanką na Instagramie. Fani wiedzą, że ich ulubienica spędza ten wyjątkowy czas z mężem, dziećmi, rodzicami oraz swoją teściową.

Popularna prezeterka TVN zadbała o wyjątkową oprawę rodzinnych uroczystości, jednak o kulinaria zadbało starsze pokolenie. Małgorzata Rozenek w końcu mogła oderwać się od pracy i spędzić trochę czasu z najbliższymi. Nie ma wątpliwości, że jej 9-letni syn na długo zapamięta tegoroczną Wielkanoc. Prowadząca program "Projekt Lady" pozwoliła dziecku na coś, co wzbudziło olbrzymie kontrowersje.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem syna. 9-latek za kierownicą wzbudził kontrowersje

Małgorzata Rozenek nie zaprzestała swej aktywności w mediach społecznościowych. Również w czasie Świąt Wielkanocnych na jej profilu na Instagramie pojawiają się nowe zdjęcia i nagrania. Jedno z nich wywołało olbrzymie kontrowersje. Na fotografii widać 9-letniego syna gwiazdy za kierownicą. Jak się okazuje, chłopiec rzeczywiście prowadził auto.

- Wewnętrzna droga. Pięć na godzinę, a poczuł się jak Lewis Hamilton. Od tego też są święta - napisała Małgorzata Rozenek.

Mały Tadeusz był oczywiście asekurowany przez Radosława Majdana, jednak fotografia dziecka, które prowadzi samochód, wywołała falę oburzenia. Fani mieli wątpliwości, czy gwiazda powinna pozwalać chłopcu na coś takiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Zaraz będzie afera" - fanom nie spodobało się zachowanie Małgorzaty Rozenek

Nie wszystkim spodobała się fotografia, którą Małgorzata Rozenek zamieściła na swoim profilu na Instagramie. Niektórzy wprost wyrażali swoje oburzenie wobec metod wychowawczych, na jakie decyduje się gwiazda:

- No u nas niestety skończyła się taka jazda mandatem plus punkty - napisała jedna z internautek.

- Zaraz będzie afera - przestrzegała inna osoba

- Nieodpowiedzialne, nawet przy małej prędkości Pan Radosław zapięty, a dziecko? Ostatnio takiego nieodpowiedzialnego Pana zatrzymałam i kazałam dziecko zapiąć do fotelika, włączcie wyobraźnię, proszę - oburzała się jedna z komentujących osób.

Małgorzata Rozenek chciała pochwalić się rodzinną sielanką, a w efekcie wywołała niemały skandal. Jej syn znalazł się w samym jego centrum. Gwiazda musiała przeczytać wiele krytycznych komentarzy na temat swoich metod wychowawczych.

Zdjęcie syna Małgorzaty Rozenek za kierownicą. Fotografia pochodzi z jej oficjalnego profilu na Instagramie:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Witold Pyrkosz i Marek Perepeczko pokłócili się o kobietę. To była najcięższa próba dla ich przyjaźni
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Roksana Węgiel w sukience z dekoltem "na Hiszpankę". O wielkanocnej kreacji 14-latki mówią już wszyscy
  4. Poranna wiadomość wstrząsnęła całym stanem. Samolot Beechcraft BE58 rozbił się, nikt nie przeżył
  5. Kolejne porażające fakty ws. oskarżeń o gwałt. Rzekoma ofiara wyłudziła od Bieniuka 400 tysięcy?!
  6. Dwór książęcy i poddani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje książę Jan, o jego śmierci poinformował syn Henryk

źródło: Jastrząb Post

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News