Rozenek zapytała syna, czy dzieci się z niego śmieją. "Nie mamo, to dorośli"

Rozenek zapytała syna, czy dzieci się z niego śmieją. "Nie mamo, to dorośli" Źródło: Instagram/Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek jest matką dwóch synów. Ostatnio dotkliwie przekonała się, jak bardzo polskie społeczeństwo jest uprzedzone względem innych i pogrążone w mrokach stereotypów. Z powodu braku tolerancji najbardziej cierpią niewinne dzieci, a nie dorośli. Na taki stan rzeczy nie zgadza się Perfekcyjna Pani Domu, która postanowiła walczyć z mentalnością za pomocą książki.

Małgorzata Rozenek nie wyobraża sobie życia bez dwójki synów: 13-letniego Stasia i młodszego od niego o 4 lata - Tadeusza. Są oni oczkiem w głowie gwiazdy, która długo nie mogła doczekać się potomstwa. Nie ukrywa ona, że moment, w którym dowiedziała się o własnej niepłodności, sprawił, że zawalił się jej cały świat - długo zmagała się z depresją. W końcu Rozenek postanowiła spróbować niekonwencjonalnych metod leczenia niepłodności. Oprócz potępienia Kościoła, gwieździe groził także społeczny ostracyzm ze strony Polaków, którzy w większości deklarują się jako osoby wierzące. 

Małgorzata Rozenek skorzystała z in vitro i nie żałuje, ale synowie ponoszą przykre konsekwencje jej decyzji

Zabieg okazała się w przypadku Rozenek wyjątkowo skuteczny i już wkrótce celebrytka mogła podzielić się radosną nowiną o ciąży. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że istnienie swoich synów zawdzięcza właśnie tej metodzie i lekarzom, którzy nie zważając na konwenanse, oferowali pomoc zrozpaczonym kobietom, chociaż im także groził społeczny lincz. 

ZOBACZ TAKŻE:

Ostatnio żona Radosława Majdana jeszcze głośniej zabiera głos w tej sprawie. Uważa, że po tym, jak została szczęśliwą mamą, nie może milczeć, gdy ktoś obraża rodziców, którzy decydują się na in vitro. Zauważa, że najbardziej poszkodowane są dzieci, które narodziły się w sposób nienaturalny. 

Małgorzata Rozenek wyznała, że odkąd przyznała się publicznie do korzystania z zabiegu, obawiała się o bezpieczeństwo synów - uczniów szkoły podstawowej. Słyszała, że dzieci w tym wieku potrafią być okrutne wobec rówieśników. Dlatego często pytała Tadeusza i Stasia, czy koledzy i koleżanki im nie dokuczają. Nie spodziewała się takiej odpowiedzi z ust 13-letniego chłopca. To, co powiedział skłoniło do refleksji nawet przeciwników in vitro

Tadeusz po krótkiej chwili wahania wyznał swojej mamie, że dzieci z jego szkoły w ogóle nie dopuszczają się wobec niego szykan, a nawet nie poruszają tej kwestii w rozmowach. Uważa, że to dorośli obrażają ludzi, którzy są w jakiś sposób od nich inni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU ZNAJDUJE SIĘ POD GALERIĄ:

Gdy Małgorzata podzieliła się tymi słowami z mediami, wiele osób zaczęło się wstydzić swoich obraźliwych wypowiedzi. Nikt nie pomyślał, że wulgarne nieraz opinie docierają do uszu najmłodszych. Język, którym mówi się o nienaturalnych metodach poczęcia, powinien więc zdaniem celebrytki zostać zmieniony, tak by nikt nie czuł się skrzywdzony i wykluczony ze społeczeństwa:

- Te wszystkie określenia, że dzieci rodzą się z bruzdą, że są dziećmi Frankensteina lub poczętymi niegodnie, są straszne. Ludzie zapominają, że za każdym udanym in vitro stoi konkretne dziecko, które to słyszy - komentuje gwiazda.

Dzieci poczęte "z próbówki" mają prawo do godności - apeluje gwiazda

Rozenek nie ukrywała przed chłopcami faktu ich narodzin dzięki in vitro. Gdy uznała, że są już wystarczająco świadomi, by zrozumieć, że nie jest to żaden powód do wstydu, zawiozła ich pod klinikę leczenia niepłodności i tam opowiedziała o wszystkim. Ani Stanisław, ani Tadeusz nie poczuli się źle po usłyszeniu tej niecodziennej informacji. W pełni podzielili zdanie swojej mamy w tej sprawie.

Perfekcyjna Pani Domu uznała, że jej misją jest szerzenie wśród Polaków świadomości na temat in vitro- chce, żeby dzieci poczęte w ten sposób, mogły pewnego dnia obudzić się w kraju, w którym panuje tolerancja. Gwiazda postanowił przybliżyć społeczeństwu zagadnienie za pomocą książki pt. "In vitro. Rozmowy intymne". 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gienek Loska nadal w śpiączce. Jego stan jest bardzo ciężki
  2. Maciej Kurzajewski w żałobie. Ojciec dziennikarza TVP nie żyje
  3. Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze
  4. Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające
  5. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj
  6. Potężne trzęsienie ziemi!

Źródło: Plotek

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News