Dramat Małgorzaty Rozenek. Nie wie, co zrobić ze święconką

Dramat Małgorzaty Rozenek. Nie wie, co zrobić ze święconką Źródło: instagram/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek ma bardzo poważny problem w związku ze zbliżającymi się świętami. Na pozór zwyczajna święconka, perfekcyjnej może przysporzyć niemały kłopot. Rozenek musi działać szybko, bo Wielkanoc już za kilka dni.

Małgorzata Rozenek ma niemały problem w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi. Okazuje się, że sen z powiek gwiazdy spędza święconka, która jest tradycją praktykowaną od wielu lat. Rozenek wyznała, że to dlatego, że w tym roku jej święta będą wyglądały zupełnie inaczej. 

Jak Małgorzata Rozenek spędza Wielkanoc?  

Nie jest tajemnicą, że Perfekcyjna Pani Domu, każdego roku w okresie świąt Wielkanocnych udaje się na krótkie wakacje z rodziną. Podczas jednego z wywiadów, Rozenek wyznała, że tegoroczne święta będą wyglądały zupełnie inaczej niż dotychczas. 

Żona Radosława Majdana przyznała, że w tym roku, wraz z całą rodziną, Wielkanoc spędzi w zaciszu własnego domu.  

- Wyjątkowo w tym roku z całą rodziną tegoroczne święta spędzam w domu, bo mam tylko dwa dni wolnego. W sobotę razem z mężem i rodzicami pójdziemy do kościoła ze święconką, a potem na uroczysty obiad. Świąteczne śniadanie również będzie u mnie w domu, mam nadzieję, że dołączy do nas teściowa - oświadcza Małgosia. 

Co więcej, przyznaje, że w związku z taką zmianą, w jej życiu pojawił się niemały kłopot.  

Rozenek ma problem ze święconką 

Święcenie koszyczka jest praktykowaną od wielu lat tradycją. Polacy mogą włożyć do niej, co tylko chcą, choć podstawą zawsze jest jajko i kawałek mięsa. Okazuje się, że to właśnie zawartość koszyczka sprawia Małgorzacie Rozenek tyle problemu.

Już jakiś czas temu, gwiazda zdecydowała się wyeliminować ze swojego jadłospisu mięso. Nie tylko Rozenek zmieniła produkty w swoim codziennym odżywianiu, ale również cała jej rodzina, dlatego perfekcyjna ma prawdziwą rozterkę. 

- Od dłuższego czasu nie jemy w domu mięsa. Nawet moich rodziców udało mi się namówić do zmiany diety, zastanawiam się więc czy iść za głosem swoich przekonań, czy zgodnie z tradycją włożyć do koszyczka kawałek mięsa - wyznaje celebrytka.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

 

Świąteczne tradycje w domu Małgosi 

Święconka bez wątpienia była tradycją, którą od wielu lat praktykowano się w domu Rozenek. Jednak gdy ta założyła własną rodzinę, a jej święta zaczęły wyglądać zupełnie inaczej, odeszła od pewnych tradycji. Na jej nieszczęście w tym roku - i to już za kilka dni - Małgosia będzie musiała zmierzyć się z prawdziwą polską Wielkanocą. Nie ominie jej również podjęcie ostatecznej decyzji w kwestii zawartości koszyczka. Bardzo możliwe, że Rozenek zdecyduje się trochę unowocześnić swoją święconkę i tradycyjne produkty zamieni na bardziej nieoczywiste. 

Zmianie jednak nie ulegnie kwestia wystroju domu. Od wielu lat jest tradycją, że chwilę przed świętami, Małgosia wraz z synami przystraja wnętrze swojego pięknego domu.  

- Pewnie nie będą one oryginalne, bo robimy je w tradycyjny sposób, barwiąc jajka w łupinach cebuli, a potem skrobiąc wzory igłą. Cały mój dom jest ozdobiony pisankami, kurczakami i królikami - wyznaje gwiazda. 

Zatem zapewne wiele osób czeka na Wielkanoc i na moment, w którym Małgosia pochwali się swoimi dekoracjami i przede wszystkim swoim świątecznym koszyczkiem.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Marek Perepeczko PRZEWIDZIAŁ własną śmierć?! Przerażające i mrożące krew w żyłach słowa tuż przed śmiercią
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Paździoch z Kiepskich w lateksowym stroju i z pejczem domaga się współżycia. Szalone sceny w serialu [ZDJĘCIA]
  4. Dziecko Meghan dało o sobie znać! Są zdjęcia
  5. Dramat Małgorzaty Rozenek. Nie wie, co zrobić ze święconką

Źródło: KOBIETA.WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News