Małgorzata Rozenek w ostatnim czasie musiała ostro walczyć w mediach o swoje dobre imię oraz odpierać ataki innych celebrytów, do czego doszło za sprawą wyjątkowo kontrowersyjnego kontraktu reklamowego. Teraz kobieta znów zdecydowała się na coś, co wywołało zdziwienie oraz oburzenie fanów. 

Małgorzata Rozenek swoją ogromną popularność zawdzięcza programowi „Perfekcyjna pani domu„, dzięki któremu poznała ją cała Polska. Bardzo aktywnie udziela się w mediach i utrzymuje kontakt z fanami poprzez portale społecznościowe, a dała się poznać jako postać wyjątkowo skrupulatna i poukładana, która jednak nieprzerwanie wzbudza kontrowersje.

Jeszcze niedawno wszystkie polskie media pisały o ogromnej kłótni polskich celebrytów, która rozpoczęła się właśnie od kontrowersyjnej kampanii reklamowej, w której zdecydowała się wziął udział Małgorzata Rozenek. Nie spodobało się to Kindze Rusin, a potem w sprawę włączały się kolejne osoby ze świata show-biznesu. Ostatecznie „perfekcyjna pani domu” postanowiła pokrętnie przyznać rację swoim przeciwnikom, lecz to, co zrobiła, wywołało kolejny skandal.

Małgorzata Rozenek już w listopadzie poczuła magię świąt

Media stwierdzają, że Małgorzata Rozenek bardzo pokrętnie przyznała rację swoim przeciwnikom w niedawnej kłótni o kampanię reklamową, gdyż ostatecznie postanowiła część zarobionych pieniędzy przeznaczyć na akcję charytatywną. Poinformowała o tym na swoim Instagramie.

– Kochani, wiem, że może to jeszcze dość wcześnie, ale ja już poczułam magiczną atmosferę świąt. (…) A że Święta Bożego Narodzenia to czas, który dla wszystkich powinien być wyjątkowy, dlatego postanowiliśmy przeznaczyć znaczną część gaży za kampanię na akcję charytatywną, w którą niebawem włączymy się całą naszą rodziną. O szczegółach poinformuję Was już wkrótce – napisała.

Do wpisu dołączony był świąteczny spot, który obejrzeć można poniżej. Małgorzata Rozenek wystąpiła w nim wraz ze swoim ukochanym Radosławem Majdanem, jednak świąteczną atmosferą na początku listopada nie zarazili się internauci.

Internauci zniesmaczeni

Największe firmy od kilku lat prześcigają się w publikowaniu świątecznych treści, prezentowaniu promocji oraz gwiazdkowych ozdób, a Polacy wciąż nie mogą zrozumieć, skąd taki pośpiech. Wiele osób uważa, że psuje to wyjątkową atmosferę i zabija całą „magię” świąt, a podobne głosy pojawiły się również w komentarzach do najnowszego spotu celebrytki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Te gwiazdy rzuciły alkohol! Jak pokonały nałóg?

– O matko! Już święta? Co się nie robi dla kasy. Za rok poprosimy w lipcu reklamę – napisała internautka.

– Jest początek listopada ludzie, jakie święta. Dopiero Wszystkich Świętych się skończyło, ciepło na podwórku, śniegu nie widać, nawet ciężarówka coca-coli jeszcze nie jechała, a ta już się promuje świątecznie – ocenia kolejna osoba.

– Ale sztucznie. Wy to sami niedługo będziecie mieć po 18 lat jak Ibisz – ostro krytykuje fan.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Dramat na antenie TVN. Rak go zabija
  2. Polska gwiazda zapadnie się pod ziemię. Wojewódzki ujawnił jej wstydliwą tajemnicę
  3. CZY PIES MA POCZUCIE WINY? MIT CZY PRAWDA? ODPOWIADAMY
  4. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  5. Anna Mucha nie wytrzymała! Zdradziła, jakim kochankiem jest król TVN

Znane Polki po czterdziestce, które w ogóle nie wyglądają na swój wiek