Koszmar w rodzinie Małgorzaty Rozenek. Jego serce nie wytrzymało

Koszmar w rodzinie Małgorzaty Rozenek. Jego serce nie wytrzymało Źródło: youtube.com/tvnstyle

Małgorzata Rozenek musi zmierzyć się z bardzo ciężką sytuacją. Media przekazały wstrząsające informacje dotyczące jednej z najbliższych osób gwiazdy TVN. Okazuje się, że członkowi jej rodziny nie wytrzymało serce.

Małgorzata Rozenek otrzymała zastrzyk bardzo niepokojących wiadomości. Jedna z jej najbliższych jej osób przeżywa obecnie poważne problemy zdrowotne. Znajomi i rodzina zapewniają, że mężczyzna znalazł się w stanie przedzawałowym. Czy gwiazda telewizji TVN pomoże swojemu bliskiemu w powrocie do formy?

Małgorzata Rozenek przeżywa ciężkie chwile. Poważne problemy zdrowotne członka rodziny

Osobą, którą dosięgnęły niebezpieczne problemy zdrowotne jest Jacek Rozenek. Były mąż i ojciec dzieci obecnej wybranki serca Radosława Majdana wymagał pomocy medyków i hospitalizacji po tym, jak w trakcie przedstawienia w warszawskim teatrze Kamienica zasłabł. Pracujący na miejscu zajęli się artysta, który na szczęście odzyskał przytomność. Pomimo zapewnień, ze strony Kamienicy, że ich gwieździe nic nie zagraża, znajomi aktora przekonują, że Rozenek miał usłyszeć od lekarzy bardzo niepokojące wieści.

- Podobno to był stan przedzawałowy. - powiedział informator "Na Żywo" w rozmowie z tabloidem.

Osoba z otoczenia byłego wybranka serca Małgorzaty Rozenek-Majdan przekonuje, że powodem osłabienia aktora jest przepracowanie. Mężczyzna występuje obecnie w kilku teatrach, jak też odgrywa rolę w kultowej produkcji TVP - Barwach Szczęścia. Natłok obowiązków i wszechobecny stres spowodował, że artysta znajduje się w bardzo złej kondycji zdrowotnej.

- Wiele wskazuje na to, że przecenił swoje siły i możliwości. W końcu Jacek w tym roku kończy już pięćdziesiąt lat i powinien trochę zwolnić tempo - dodał informator.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Małgorzata Rozenek pomoże byłemu mężowi?

Pomimo tego, że gwiazda TVN i aktor rozwiedli się przed kilku laty, to ich relacje są nadal bliskie, z powodu posiadania wspólnego potomstwa. Artysta stara się pomagać byłej żonie, która w wywiadach za czasów swojego małżeństwa przyznawała, że Jacek Rozenek jest prawdziwym pracoholikiem.

- Złoszczę się na męża, kiedy siedzę cały dzień sama, a on wraca o dziewiątej wieczorem. Ma za dużo obowiązków. Ubzdurał sobie, że musimy żyć na pewnym poziomie - opowiadała wtedy Rozenek - Majdan.

Sam artysta jednak przyznaje, że nie widzi problemów w prowadzeniu swojego trybu życia, który zdaniem wielu, jest bardzo wyczerpujący. Jak sam jednak przyznał, ma wiele zajęć.

- Robię wszystko, by zostawiać pracę przed drzwiami domu. Ale wyobraź sobie, że o dziewiątej strzelasz komuś w tył głowy, w południe jesteś na sali sądowej w serialu, a wieczorem masz poprowadzić szkolenie. Wracam czasem do domu, nie wiedząc, jak się nazywam. - mówił Andrzej Rozenek przed kilku laty.

  1. Ile zarabia Patricia Kazadi? To szokujące, że w telewizji można mieć tak niską pensję!
  2. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  3. Gwiazdor ciężko obraził Sławomira! „Ty discopolowcu podrabiany! Chodź!”
  4. Agnieszka Chylińska została paskudnie wykorzystana. Ostro zareagowała
  5. Emerytka padła ofiarą oszustów. "Okazało się, że mam aż sześć kredytów"

Źródło: Pomponik

Następny artykuł