Małgorzata Rozenek nie poddaje się w walce o dziecko, teraz rozważa adopcję.
Agata Karczewska - 28 Września 2019

Małgorzata Rozenek nie poddaje się w walce o dziecko, teraz rozważa adopcję. "To może być dla nas jedyna szansa"

Małgorzata Rozenek marzy o tym, żeby powiększyć swoją rodzinę. Celebrytka nie poddaje się w walce o dziecko i poważnie zastanawia się nad adopcją, która biorąc pod uwagę jej problemy zdrowotne, może być jedyną szansą.

Małgorzata Rozenek znana jest z tego, że podczas wywiadów szczerze mówi o tym, co dzieje się w jej życiu, nawet jeżeli nie są to pozytywne rzeczy. Celebrytka od dłuższego czasu stara się ze swoim partnerem o dziecko. Ostatnio przyznała, że obecnie rozważają adopcję, która może się okazać dla nich jedyną szansą na wymarzonego potomka.

Małgorzata Rozenek nie poddaje się

Małgorzata Rozenek nie poddaje się w walce o dziecko. Gwiazda ma dwóch synów z poprzedniego związku, Tadeusza i Stanisława, ale jest bardzo zdeterminowana, żeby poszerzyć swoją rodzinę o jeszcze jednego potomka.

Polsat emitował dziesiątki filmów z aktorem.Widzowie pokochali go za kultowy film wyświetlany w Polsacie. Przegrał walkę ze śmiertelną chorobąCzytaj dalej

Zależy jej bowiem na tym, żeby urodzić dziecko Radosława Majdana. Jednak czy kolejne próby zapłodnienia skończyły się porażką, celebrytka zaczęła rozważać z mężem inne metody. Teraz zastanawiają się nad adopcją.

Alternatywne metody

Małgorzata Rozenek podczas wielu wywiadów otwarcie mówiła o tym, że jej synowie pochodzą z zapłodnienia metodą in vitro. Teraz też razem ze swoim mężem próbuje zajść w ciążę tym sposobem. Niestety od dłuższego czasu podejmowane przez nich próby nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Para postanowiła poszukać jakiegoś innego wyjścia.

- Dopuszczamy z Radosławem myśl o adopcji, jeśli nie zajdę w ciążę, bo powoli kończą nam się opcje. Zaczynamy o tym mówić. To może być dla nas jedyna szansa na powiększenie rodziny - opowiedziała o swoich planach na łamach "Faktu".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

NowotwórPierwsze objawy nowotworu piersi mogą być zdradliwe. Ta wiedza może uratować życieCzytaj dalej

Postawa Majdanow z pewnością może stanowić inspirację dla innych związków, które również walczą z tym samym problemem. Celebrycka para udowadnia, że metoda in vitro to zupełnie normalna rzecz, która w wielu przypadkach może pomóc spłodzić upragnione dziecko.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
2. Nie żyje Jan Kobuszewski

Malgorzata Rozenek dzięki swojej książce "In vitro. Rozmowy intymne" stała się swojego rodzaju ekspertką w tej dziedzinie. W publikacji opowiedziała o swoich prywatnych przeżyciach. Podzieliła się swoim doświadczeniem i pokazała, że osoby, które borykają się z tym samym problemem nie powinny czuć się same.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 tys. złotych za przespanie sześciu godzin. Możesz dostać taką pracę
  2. Zaadoptowała uroczą 6-letnią dziewczynkę. Okazało się, że dziewczynka w rzeczywistości ma 22 lata i próbuje ją zabić
  3. 3 mężczyzn zwabiło nastolatkę do samochodu. Wtedy wydarzyło się najgorsze
  4. Żona w tajemnicy dogadała się z policją. Mąż pojął co się dzieje gdy spojrzał na ręce kobiety
  5. Na pogrzebie żony zabrakło jej męża. Bolesny powód jego absencji wstrząsnął całą okolicą

PiesPies był tak mocno przywiązany pasami, że przestał się ruszać. Później wydarzyła się rzecz, która chwyta za sercaCzytaj dalej

Źródło: Dzień dobry TVN

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News