Rozenek robiła sobie zdjęcie w Dzień Dobry TVN. Ale nie zauważyła, co się dzieje na drugim planie

Rozenek robiła sobie zdjęcie w Dzień Dobry TVN. Ale nie zauważyła, co się dzieje na drugim planie

Małgorzata Rozenek jako jedna z największych gwiazd żółto-niebieskiego nadawcy, nie może odmówić sobie gościnnych występów w programach stacji. Tak też było w przypadku "Dzień Dobry TVN", gdzie stanęła na planie wspólnie ze swoim małżonkiem. 

Małgorzata Rozenek tworzy wraz z Radosławem Majdanem parę, która elektryzuje wiele osób pasjonujących się show biznesem. Małżeństwo raz na jakiś czas musi przypomnieć o swojej obecności w programach telewizyjnych. Ostatnio wybór padł na "Dzień Dobry TVN". Ich wizyta została okraszona pamiątkowym zdjęciem. Gwiazda telewizji nie zauważyła jednak co działo się na drugim planie w momencie, kiedy pozowała do fotografii.

Małgorzata Rozenek robiła sobie zdjęcie w DDTVN. Drugi plan skradł całe show

Jednym z głównych tematów poruszanych w rozmowie z jedną z najbardziej znanych par był jutrzejszy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od kilku dni krąży po sieci informacja dotycząca rzekomego przekazania przez nich na aukcję charytatywną amuletu, zawierającego ich oddechy. Jak tłumaczyli, jest to po prostu fake news. - Byliśmy za granicą i mama do nas zadzwoniła: „Cześć, Ty już zupełnie zwariowałaś?" (...) To jest jakiś absurd. Szkoda nam było, że tego typu niepotrzebne fake newsy mogą odciągnąć uwagę od prawdziwych aukcji. Ta aukcja nie pojawiła się na prawdziwej stronie WOŚP (...) Oczywiście jest to nieprawda, ale to też pokazuje, jaką siłę mają nieprawdziwe informacje - powiedziała na antenie. Gwiazda zaznaczyła również, że jedyne przedmioty przekazane przez nich na aukcję to dwa plecaki, które mieli ze sobą podczas nagrań do programu "Azja Express". Spotkanie przepełnione tak pozytywnym przesłaniem, jakim jest chęć dołożenia kolejnej cegły do ratowania zdrowia małych dzieci, zostało ukoronowane odpowiednim zdjęciem. Dopiero później okazało się, że całe show skradł Marcin Prokop, który ukradkiem postanowił trochę pożartować.



DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prokop odmienił całkowicie ich zdjęcie

Podczas gdy Majdanowie dumnie wyprostowani pozowali do zdjęcia, tuż za ich plecami niczym mały skrzat psotnik zakradł się Marcin Prokop. Widzowie nie mają wątpliwości co do tego, że jego wejście było strzałem w dziesiątkę. - Uwielbiam klasę "drugiego" planu - zaznaczyła internautka. - Chyba po raz pierwszy na zdjęciu Prokop jest od kogoś niższy - dodał z przymrużeniem oka komentujący. - Faza mocno weszła. Marcin to jest taki szaleniec, co to się zakrada, a później urządza śmieszki - napisał użytkownik Instagrama. - A co to za krasnal tam z tyłu? On straszy, cuduje, czy rzuca zaklęcie? - dopytuje zaniepokojony internauta. pikio.pl małgorzata rozenek instagram.com/p/BsgTvZqhxCn/ ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Nie żyje aktorka najbardziej kultowego serialu na TVP. Smutne informacje 
  2. Oniemieliśmy. Media: Asystentka Glapińskiego wszystko zawdzięcza Martynie Wojciechowskiej 
  3. Ile zarabia Katarzyna Dowbor? Zarobki wprawiają w osłupienie
  4. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana 
  5. Ile dzieci ma Pola Raksa? Wielu się myliło w tej kwestii
  Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu