Fani przycisnęli Małgorzatę Rozenek. W końcu się przyznała

Fani przycisnęli Małgorzatę Rozenek. W końcu się przyznała Źródło: TVN Style

Małgorzata Rozenek znów wywołała ożywioną dyskusję swoich fanów. Gwiazda pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym reklamuje porcelanę pod zbliżające się święta. Wielu fanów zwróciło uwagę nie tyle na akcesoria kuchenne, co zjawiskową opaleniznę celebrytki. Przyparta kolejnymi pytaniami gwiazda przyznała się, jak osiągnęła ten efekt.

Małgorzata Rozenek dba o to, by jej fani zachwycali się kolejnymi aktywnościami gwiazdy w mediach społecznościowych. Jej kanał na Instagramie to zdecydowanie coś więcej niż komunikator. Gwiazda korzysta z niego również w celach promocyjnych, w sieci propagowała też udział w akcji #SportPrzeciwHomofobii.

Małgorzata Rozenek promuje porcelanę, a fani pytają... o jej opaleniznę

Tym razem celem internetowej aktywności Małgorzaty Rozenek-Majdan jest promocja eleganckiej zastawy kuchennej. Gwiazda jako jedna z pierwszych myślami jest już przy zbliżającym się Święcie Wielkanocy. Świadczy o tym reklamowanie porcelany ze sklepu Sweet Living Home Inspirations.

- Wielkanoc już za niecałe 3 tygodnie. Powoli zaczynam myśleć o dekoracjach. Uwielbiam ten czas. Moja porcelana Hampton świetnie się sprawdzi na świątecznym stole - napisała Małgorzata Rozenek na Instagramie.

Jej wpis z zastawą zaintrygował fanów. Publiczność zwraca uwagę nie tylko na aspekty świąteczne. Nie brakuje odniesień do wyglądu Rozenek. Kilku fanów zwróciło uwagę na opaleniznę celebrytki, która została dodatkowo podkreślona doborem białych ubrań. 

Fani nie dawali za wygraną, konsekwentnie dopytując w komentarzach o powód tak intensywnej opalenizny. Trudno o takową na tym etapie polskiej wiosny, a o możliwych wczasach w egzotycznym kraju gwiazda nie wspominała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata Rozenek w końcu odpowiedziała

Fani raz za razem dopytywali, czy intensywna opalenizna nie jest aby skutkiem postawienia na samoopalacz. Niektórzy poszli nawet krok dalej i pytali od razu o markę kremu.

- Jakiej firmy ten samoopalacz? - pisze jeden z fanów na Instagramie.

- Małgosiu jakiego samoopalacza używasz? Bo ja mam pecha do tych, które zostawiają plamy i smugi - napisała kolejna z internautek śledzących celebrytkę.

Po kolejnych pytaniach w tej sprawie gwiazda zdecydowała się uciąć spekulacje. Wspomniała jednej z fanek w komentarzu, że odcień skóry jest zasługą zastosowania samoopalacza. Tym samym wszelkie wątpliwości zostały rozwiane, a przyciśnięta przez fanów Rozenek odpowiedziała.

  1. Katarzyna Dowbor zmiażdżyła Kościół w Polsce! Naraziła się wszystkim katolikom
  2. Gwiazda TVN chciała popełnić samobójstwo. Trafiła do szpitala psychiatrycznego
  3. Sławomir poucza polskich kierowców. Muzyk robi się autorytetem od wszystkiego?
  4. Nowotwór to było piekło. Ale Kora od lat cierpiała na coś innego
  5. Widok rozrywający serce na pół. Tak wygląda grób legendarnej Kaliny Jędrusik, w której kochały się miliony Polaków

źródło: Instagram

Następny artykuł