Jak mieszka Małgorzata Rozenek? Właśnie pokazała prywatne wnętrza ociekające luksusem

Jak mieszka Małgorzata Rozenek? Właśnie pokazała prywatne wnętrza ociekające luksusem Źródło: instagram/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek pochwaliła się w sieci kolejnym zdjęciem, tym razem pokazując wnętrze swojego domu. Ekskluzywny wystrój, dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, robi piorunujące wrażenie.

Małgorzata Rozenek chętnie chwali się swoim życiem w mediach społecznościowych, zdradzając wiele zawodowych, ale i prywatnych nowinek. Co prawda, w przypadku tych drugich zdecydowanie dokładniej dobiera słowa i selekcjonuje publikowane zdjęcia, jednak i tak trzeba przyznać, że zważając na inne gwiazdy, Małgosia zdradza naprawdę wiele. Tym razem nie było inaczej, bowiem celebytka pochwaliła się wnętrzem swojego domu, co wiele koleżanek i kolegów po fachu uważa za byt osobistą sferę, zarezerwowaną tyko dla bliskich. 

Małgorzata Rozenek pokazuje wnętrze domu. Można dostać zawrotu głowy 

Gospodyni programu "Projekt Lady", po powrocie z kolejnej podróży, postanowiła opublikować na Instgaramie kilka zdjęć, na których fani mogli zobaczyć jej czworonożnego przyjaciela oraz syna.

- Znacie to przysłowie „wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”? za każdym razem jak wracam, nawet z krótkiej podróży, myślę sobie, że jest cholernie prawdziwe - podpisała. 

To jednak nie psiak ani chłopiec zwracają największa uwagę a tło, jakie się za nimi znajduje, czyli niezwykle elegancki salon małżeństwa Majdanów. Widać, że Małgosia zadbała o każdy szczegół nie tylko podczas urządzania, ale i sprzątania, bowiem każdy mebel aż lśni czystością, chociaż czego można było się spodziewać po "Perfekcyjnej pani domu".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ekskluzywne wnętrze, wypełnione srebrnymi dekoracjami takimi jak: meble, poduszki czy świeczniki. Wygodna kanapa oraz fotel w kolorze szarym i czarne lamy w kształcie walca, które przy pozostałych elementach salonu zdają się zupełnie niewidoczne. Wnętrze, choć urządzone w stylu glamour, wydaje się dość przytulne, na czym Małgosi z pewnością zależało. Całość robi wrażenie.

Internauci ruszyli do komentowania 

Obserwatorzy celebrytki od razu zaczęli komentować zdjęcia, wyrażając swoją opinię. Pojawiły się nie tylko zapytania o domowe życie ze zwierzakami, ale również miłe słowa na temat wystroju salonu. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek

2. Samochody przejeżdżały, a on gwałcił ją bez opamiętania. Nikt nie reagował

- W domu jest serce rodziny - czytamy. 

- Pięknie urządzone mieszkanie, eleganckie i przytulne, dużo fajnych lamp, które robią klimat - pisze fanka. 

- Ładnie tam u was - dodaje kolejna. 

- Piękne zasłony! I te poduszki fajne - podkreśla jeszcze inna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl naprędce wycofuje wadliwy produkt. Zagraża ŻYCIU!
  2. Kryzys w małżeństwie Małgorzaty Kożuchowskiej. Tabloid wylicza jej WSZYSTKICH mężczyzn, nie jest dobrze
  3. Tata Kubusia przeżył istny dramat. Jego 3-letni syn zmarł, bo przeszkadzał w igraszkach mamie i kochankowi
  4. Najbardziej niesamowity w inteligencji znak zodiaku. Żaden inny mu nie dorównuje
  5. Nagle pan młody odwrócił się od ołtarza. Powiedział 4 zdania synkowi narzeczonej, po których zapadła cisza  

Źródło: instagram  

Następny artykuł