Rozenek dała się wrobić! Słynny projektant sprytnie ją poniżył

Rozenek dała się wrobić! Słynny projektant sprytnie ją poniżył

Małgorzata Rozenek niedawno brała udział w głośnej wojnie polskich celebrytek, która dopiero co ucichła, a już jest nowy powód do skandalu. Słynny projektant w bardzo zmyślny sposób postanowił upokorzyć ją przed milionami fanów, a wszystko przez jedno zdjęcie opublikowane na Instagramie. 

Małgorzata Rozenek w ostatnim czasie była jedną z najchętniej opisywanych przez media celebrytek. Wszystko za sprawą ogromnej wojny, która miała miejsce w polskim show biznesie. Kobiety publicznie krytykowały się i obrażały na portalach społecznościowych, a sprawę śledziły miliony Polaków. Teraz na włosku wisi kolejny głośny skandal z perfekcyjną panią domu w roli głównej. Słynny polski projektant postanowił publicznie upokorzyć celebrytkę tak, by nawet nie była tego świadoma, co mu zresztą świetnie się udało. A wszystko przez jedno zdjęcie, które kobieta sama z chęcią udostępniła.

Małgorzata Rozenek upokorzona przez Jemioła

Łukasz Jemioł jest jednym z najpopularniejszych polskich projektantów. Niedawno pojawiły się informacje o jego ogromnych problemach finansowych - zadłużenie w łódzkich szwalniach wynieść miało nawet pół miliona złotych, a to z kolei zaowocowało wizytą komornika z prestiżowym butiku mężczyzny. Jakby w odpowiedzi na te wszystkie kłopoty projektant wypuścił właśnie na rynek linię ubrań "Believe in your power" i to właśnie okazało się dobrą okazją do upokorzenia Rozenek. Część koszulek z motywującym napisem wyprodukowana została z błędem. Brakowało tam jednej literki w słowie "believe" i to właśnie je mężczyzna postanowił rozdać celebrytom, podczas gdy te poprawnie wyprodukowane trafiły do sklepów. Jedną z obdarowanych osób była Małgorzata Rozenek, która - jak wiadomo z programu Azja Express - raczej średnio potrafi posługiwać się językiem angielskim. Kobieta opublikowała na swoim profilu na Instagramie bardzo dumne zdjęcie w pechowej koszulce, a jakby tego mało dodała również hasztag z dokładnie takim samym, błędnym napisem.

Internauci wyśmiewają Rozenek

Jak można się było domyślić, na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Samo noszenie ubrania z niepoprawnym napisem jeszcze mogłoby być wybaczone, ale dołączony do tego hasztag przelał czarę goryczy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Czemu ma pani na koszulce napis ,,belive" zamiast believe?! Co znaczy belive? - pyta jeden z internautów. - Żałosne to wszystko i tak koszulka z błędem... widocznie nie rozumie się tego napisu i nosi się dumnie na piersi nie mając pojęcia co to znaczy - pisze kolejna internautka. - I jeszcze ten błąd powiela pani dalej w hashtagu, wstyd. Języków się trzeba uczyć, a nie tylko kopiować teksty innych i to jeszcze z błędami. Naprawdę żałosne - ocenia fan. Małgorzata Rozenek Fot. Instagram/m_rozenek ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Morawiecki jest skończony! Są nagrania jak popełnia przestępstwo
  2. Pamiętacie ją z W11? Zmieniła się nie do poznania!
  3. Wiemy ile nasi siatkarze dostali za mistrzostwo. Ręce opadają!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News