Małgorzata Rozenek
Fot. TVN
Wiadomości Pikio - 4 Grudnia 2018

Małgorzata Rozenek wystartuje w wyborach?! Szokująca wypowiedź gwiazdy

Małgorzata Rozenek to postać o której media mogłyby rozpisywać się non stop. Jej zadziwiający rozwój kariery sprawił, że kobieta ze zwykłej gospodyni domowej przemieniła się w celebrytkę. Okazuje się, że to jeszcze nie koniec ewolucji w jej życiu. Nie wystarczą już jej programy emitowane w kobiecej telewizji. Teraz chciałaby zająć się czymś znacznie poważniejszym.

Małgorzata Rozenek zaczęła od niewinnego programu w którym szorowała okapy i czyściła toalety. Później jej kariera poszybowała w powietrze i gwiazda przestała zajmować się tak przyziemnymi sprawami jak sprzątanie domu. Postanowiła nauczać inne kobiety, jak to jest być prawdziwą damą. Niestety, jak się później okazało, sama nie jest zbyt dobrym przykładem. Udział w programie "Azja Express" pokazał wiele jej zachowań, które damie z całą pewnością nie przystoją. Teraz celebrytka postanowiła się nie rozdrabniać i zająć się czymś naprawdę ważnym.

Małgorzata Rozenek planuje wejść do świata polityki? Wszystko jest możliwe

Była perfekcyjna pani domu udzieliła w ostatnim czasie wywiadu, w którym zdradziła jak ważna jest dla niej polityka. Okazuje się, że jest to środowisko z którym związani byli jej rodzice, a w szczególności ojciec - Stanisław Kostrzewski. Mężczyzna przez wiele lat pełnił rolę doradcy gospodarczego prezesa Jarosława Kaczyńskiego, a także skarbnika PiS. - Naturalne środowisko moich rodziców ogromną wagę przywiązuje do postawy obywatelskiej, polityki jako współdziałania dla dobra wszystkich - powiedziała gwiazda. Żona Radosława Majdana nie ugięła się również przez pytaniem, czy sama planuje wedrzeć się do politycznego grona. Nie zaprzeczyła. - Nie jest to coś, co bym wykluczyła - oświadczyła.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna Nehrebecka-Byczewska13 polskich gwiazd, które weszły do polityki [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Małgorzata Rozenek uderza w PiS

Jeśli celebrytka zdecydowałaby się na karierę polityczną, to raczej nie dołączy do rydwanu partii rządzącej. Z ust gwiazdy padło w ostatnim bardzo wiele nieprzychylnych jej słów. Chodziło o problem, który swego czasu dotyczył jej samej - in vitro. - Kiedy prawie 14 lat temu przechodziłam przez pierwszą procedurę in vitro, nigdy nie przypuszczałam, że 14 lat później nie tylko nadal nie będzie uregulowań prawnych, ale że te które się pojawia, będą przypominać prace ze średniowiecza. Projekt ustawy autorstwa PiS i Kukiz15, który wczoraj wpłynął do Sejmu, tak naprawdę służy ograniczeniu możliwości wykonywania tej procedury i drastycznemu zmniejszeniu jej skuteczności. Jest projektem zakłamujacym rzeczywistość i wrogim wobec ludzi, którzy marzą o byciu rodzicem. Jestem ciekawa, jakie doświadczenia w tym temacie mają autorzy ustawy, bo ja o swoich zawsze, głośno i z dumą mówiłam – napisała na swoim profilu na Instagramie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tłumy wyjdą na ulice! PiS zabierze Polakom KEBABY, będą kosztować fortunę
  2. Świąteczny horoskop zwali Was z nóg. Jeden znak powinien bardzo uważać w Wigilię
  3. W mediach było o tym cicho. Kwaśniewska i plejada polskich artystów pogrążeni w smutku
  4. Największa tragedia w życiu Katarzyny Dowbor. Straciła niemal wszystko
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
katarzyna_dowbor16 sławnych mam, które urodziły po czterdziestce [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News