Pod takim ostrzałem Rozenek nie była jeszcze nigdy. Totalnie przegięła, burza w sieci

Pod takim ostrzałem Rozenek nie była jeszcze nigdy. Totalnie przegięła, burza w sieci Źródło: Screen/youtube/JastrzabPost

Małgorzata Rozenek znalazła się w ogniu krytyki po ostatniej serii zdjęć z Instagrama. Część fanów jest zmieszana takim poziomem autokreacji. Przypomnijmy - chodzi o sesję zdjęciową, w trakcie której gwieździe podwiało sukienkę.

Małgorzata Rozenek zbiera cęgi za jedno z ostatnich zdjęć, którym pochwaliła się na Instagramie. Gwiazda, która wybiła się na fali popularności "Perfekcyjnej pani domu" pokazała się fanom w wietrznej scenerii. 

Małgorzata Rozenek znów dzieli fanów. Czy nie odsłoniła za wiele?

Celebrytka przykuła fanów nie tylko różową kreacją. Oglądający zdjęcie mogli dostrzec celowy zabieg. Wiatr wpłynął na kreację Rozenek i to do tego stopnia, że odsłonił jej wdzięki. 

Sprawa nie została przemilczana w mediach. Na profilu gwiazdy i forach mediów rozgorzała niekończąca się dyskusja nad zasadnością takiej autokreacji celebrytki. Bardziej krytyczni internauci nie zostawiają na Małgorzacie Rozenek suchej nitki. 

Sama zainteresowana zaznaczyła w opisie, że jest "słonecznie, ale wietrznie". O tym, że to rzeczywiście wiatr był głównym inspiratorem zdjęcia zwrócił na Instagramie uwagę sam mąż gwiazdy.

- Kochana, a prosiłem, żebyś uważała na wiatr.

Internauci mieli już mniej wyrozumiałości do Małgorzaty Rozenek. Wielu z nich nie spodobał się odważny, nieco kontrowersyjny kadr. 

- Małgosia, schowaj. Chyba wiesz co. Masakra - nie ukrywa frustracji jedna z komentujących osób.

- Nie sądzę, że w dzisiejszych czasach, gdzie skromność i elegancja idą w dalekie zapomnienie, odsłanianie pośladka jest czymś wartościowym - twierdzi jedna z komentujących użytkowniczek Instagrama. 

- Pani Gosiu, przecież jesteś dojrzałą kobietą i po co to wszystko?! Zwracanie uwagi na siebie odkrywając tyłek, słabe - wtóruje kolejna z komentujących.

Inni komentujący z kolei stanęli w obronie gwiazdy:

- Nieważne, ile ma pani lat. Ważne, że nie boi się pokazywać swoich atutów. Szkoda, że jeszcze wiele kobiet woli się kryć za skorupką "co wypada a co nie". Moim zdaniem zawsze wypada być sobą. Bez względu na internetowe ciotki dewotki - broni kreatywności i odwagi gwiazdy jeden z internautów.

- Takiego dystansu życzę każdemu! - wtóruje kolejny z komentujących.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Każdy jest wolny, Pani Małgorzata prowadzi profil jak chce. Czuje się piękna i kochana i chce to pokazać, więc ma prawo. Ja uważam, że sami nakładamy za dużo ograniczeń. Bo "kobieta musi", bp "młody to nie wypada tego", a "dojrzały to tylko worek pokutny i bycie dostojnym" - komentuje kolejna z internautek. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agata Duda może być dumna! Prezydent upiecze wielkanocne baby „Umówiłem się z żoną, ze coś zrobię
  2. Zbigniew Wodecki miał romans z piękną aktorką? Podobno ukrywał to przed całym światem
  3. Ferdek z "Kiepskich" wymyślił, jak zarobić i się nie narobić. Genialny pomysł rozłożył nas na łopatki
  4. Mało kto o tym wiedział. Martyna Wojciechowska ma rodzeństwo, wiemy kim są
  5. Polacy przewozili trumny. Kiedy celnicy otworzyli je na granicy, nie mogli uwierzyć
  6. Kożuchowska podzieliła się wiadomością o tragedii. "Nie mogę powstrzymać łez. Szok, żal, niedowierzanie"

źródło: Instagram

Następny artykuł