Rozenek z rodziną w szpitalu. To dla nich bardzo trudny czas

Rozenek z rodziną w szpitalu. To dla nich bardzo trudny czas Źródło: youtube.com/JastrzabPost

Małgorzata Rozenek wraz ze swoją rodziną przechodzi teraz przez bardzo trudny okres w swoim życiu. Jej ukochana suczka Marianka przebywa obecnie w szpitalu dla zwierząt. Jej rokowania nie są najlepsze.

Małgorzata Rozenek o złym stanie zdrowia swojego pupila dowiedziała się podczas rodzinnych ferii zimowych. Gdy tylko gwiazda usłyszała, co się dzieje z psiakiem, natychmiast wróciła do kraju. Nie da się ukryć, że sytuacja nie jest najlepsza, o czym celebrytka sama pisze na swoich profilach w mediach społecznościowych. Co więcej, stan psa stał się na tyle zagrażający, że musi on przebywać aktualnie w szpitalu dla zwierząt. Celebrytka wraz z całą swoją rodziną odwiedziła pupilkę, aby dodać jej otuchy w tych ciężkich chwilach.

Małgorzata Rozenek odwiedza Mariankę w szpitalu

Marianka jest suczką buldoga francuskiego, która została uratowana przez Rozenek z pseudo hodowli kilka miesięcy temu. Mimo że gwiazda stacji TVN od niedawna opiekuje się suczką, to bardzo się do niej przywiązała, a patrzenie na cierpienie swojej pupilki sprawia jej okropny ból.

Suczka aktualnie przebywa w klinice, gdzie przeszła poważną operację kręgosłupa. Rozenek oraz jej rodzina chce jak najmocniej wspierać swoją podopieczną w tych trudnych chwilach, dlatego razem odwiedzają ją w szpitalu. Suczka mimo osłabienia bardzo ucieszyła się na widok swojej rodziny. 

Marianka jak na razie będzie jeszcze musiała pozostać w klinice, ponieważ podawane są jej leki, które mogą być stosowane jedynie na miejscu. O stanie zdrowia suczki na bieżąco informuje fanów sama Małgorzata Rozenek. Gwiazda robi to poprzez swój profil na Instagramie, gdzie regularnie wrzuca posty z opisem tego, co się aktualnie dzieje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Nasza Marianka od kilku dni walczy o życie. Marianka ma za sobą tomografię komputerową i bardzo skomplikowaną operację na otwartym kręgosłupie. Ciągle przebywa w szpitalu, bo bierze leki dopuszczone tylko do obiegu zamkniętego, szpitalnego. To jest dla nas najtrudniejsze. Zostawić ją samą w szpitalnym kojcu - pisze celebrytka.

Rozenek nie ukrywa faktu, że stan Marianki jest bardzo ciężki. Już pod niejednym zdjęciem napisała, że rokowania suczki są niestety złe. Bez wątpienia jest to bardzo trudny okres dla całej jej rodziny. W końcu jeden z trzech ulubieńców jest ciężko chory, a jego właściciele nie mają nawet pewności, czy piesek przeżyje. Miejmy jednak nadzieję, że historia ta znajdzie szczęśliwe zakończenie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mama Agnieszki Woźniak-Starak powiedziała o mężu córki, że jest "playboyem i ugania się za celebrytkami". Będzie rozwód?
  2. Szczere do bólu wyznanie gwiazdy DDTVN: "Troje dzieci w ciągu trzech lat. ROZPŁAKAŁAM się"
  3. Widzowie są wściekli po premierze "Dance, Dance, dance". Kurdej-Szatan zmieszana z błotem
  4. Gwiazda Sanatorium miłości jak Maryla Rodowicz. Fani nie mają wątpliwości!
  5. Cierpiący pies płakał i błagał o adopcję. Przechodzi ludzkie pojęcie to, co stało się potem

 

źródło: Super express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News