Małgorzata Rozenek
youtube.com/tvnstyle
Mateusz Wysokiński - 28 Lutego 2019

Małgorzata Rozenek przesadziła z fotomontażem? "Wygląda jak wystrugana z drewna”

Małgorzata Rozenek przesadziła z photoshopem? Najnowsza publikacja byłej “Perfekcyjnej Pani Domu” na Instagramie sugeruje, że gwiazda nieopatrznie użyła bardzo źle wyglądających technik poprawy swojej fotografii. Czy ikona stacji TVN odniesie się jakoś do komentarzy rozbawionych sytuacją fanów?

Małgorzata Rozenek zszokowała swoich obserwujących. Gwiazda telewizji TVN, która w swoich social mediach wielokrotnie pokazywała bardzo eleganckie i modne stylizacje tym razem w dość negatywny sposób zaskoczyła wiernych fanów. Jak się okazuje, narzędzia do poprawy zdjęć zawiodły "Perfekcyjną Panią Domu" co dało nieoczekiwanie zabawny efekt. Fotografia stała się prawdziwym hitem, a internauci prześcigają się w szukaniu niedoskonałości publikacji.

Małgorzata Rozenek przesadziła z photoshopem? Kontrowersyjne zdjęcie ikony TVN wzbudziło lawinę komentarzy

Pomimo tego, że gwiazda telewizji TVN wielokrotnie podkreślała, że w sprawach swojej urody stawia wyłącznie na naturę, to jej ostatnia fotografia na Instagramie zdaje się przeczyć jej własnym słowom. W publikacji, w której prezenterka reklamowała jedną z marek odzieżowych, fani zauważyli wielkie niedoskonałości widocznych na opublikowanym zdjęciu.

TVP: wstrząsająca historia uczestniczki programu "Sanatorium miłości"Z pokorą znosiłam upokorzenia, z ręki musiałam mu jeść - opowiada o koszmarze 20 lat związkuCzytaj dalej

Jak się okazuje, Rozenek, według słów jej fanów, najprawdopodobniej użyła jednego z popularniejszych programów do poprawy urody – photoshopa. Przy okazji nie zwróciła uwagi na końcowy rezultat obróbki komputerowej, przez co jej publikacja spotkała się z rozbawieniem obserwujących.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVNGwiazda TVN jest nieuleczalnie chora. Dieta ulżyła jej w cierpieniuCzytaj dalej

"Co się stało z tą nogą" Fani szukają wad fotografii Rozenek

Nieumyślne wstawienie niedopracowanej fotografii sprawiło, że komentujący zaczęli poszukiwania kolejnych "smaczków" złego zastosowania photoshopa na fotografii gwiazdy telewizji TVN. Okazuje się, że nogi, jak i ręce prezenterki zostały poprawiane komputerowo w budzący anatomiczne wątpliwości sposób.

- Co się stało z prawą nogą? Wygląda jak z drewna wystrugana - stwierdził jeden z komentujących.

- Coś z nogą się stało - wtóruje kolejna osoba.

- Nóżka przy szybie wygląda ja proteza - zwraca uwagę komentujący.

- Z ręką (palcami) chyba też coś dziwnie - dodaje kolejny.

Sama Rozenek nie odniosła się jeszcze do jakości zamieszczonej przez nią fotografii ani nie odpisała żadnemu z fanów, ale niewykluczone, że komentarze obserwujących dadzą jej do myślenia. Być może na przyszłość gwiazda telewizja TVN zacznie uważać z programami do komputerowej obróbki zdjęć.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda "Na Wspólnej" ma bardzo chorą córkę. To straszne, że sama musi się nią zajmować
  2. Była najpiękniejszą polską modelką lat 70. i 80. W pewnym momencie zapadła się pod ziemię
  3. Lider zespołu disco polo molestowany przez działaczy PO? Szokujące wyznanie gwiazdora
  4. Gdzie jest Paździoch z Kiepskich?! Aktor nagle zniknął
  5. Polski wokalista dorobił się milionów. Ma emeryturę taką jak zwykli Polacy

 

barbara kurdej-szatan - chorobaBarbara Kurdej-Szatan walczy z groźną chorobą. Oto jak jej zapobiegaćCzytaj dalej

źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News