Małgorzata Rozenek opublikowała oświadczenie. "Proszę nie przejmować się ohydnymi, starymi pannami"

Małgorzata Rozenek opublikowała oświadczenie. "Proszę nie przejmować się ohydnymi, starymi pannami" Źródło: screen TVN Style

Małgorzata Rozenek mierzy się z kolejną falą krytyki. Niektórzy internauci podważają autorstwo książki gwiazdy "In vitro. Rozmowy intymne". Do sprawy postanowiła odnieść się sama gwiazda oraz jej wydawca. Jak zareagowali fani?

Małgorzata Rozenek szykuje się na pisarski debiut. 14 maja nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-ka ukaże się książka - "In vitro. Rozmowy intymne". To temat szczególnie bliski autorce, sama ma bowiem dzieci dzięki metodzie in vitro.

Małgorzata Rozenek atakowana w sieci. Internauci poddają w wątpliwość autorstwo jej książki

Już dziś wiemy, że publikacja wzbudzi ogromne zainteresowanie. Rozpoznawalność autorki zapewne napędzi sprzedaż, ale i... krytykę w wykonaniu internautów. Sporo uwag pada już dziś, przy zapowiedziach pisarskiego debiutu Rozenek-Majdan.

Sprawy zaszły tak daleko, że potrzebne okazało się oświadczenie autorki i wydawcy książki. Ma ono rozwiać wątpliwości, jakie podnoszą dalej sieciowi krytycy i ignoranci. Największym z zarzutów, który pojawia się w sieci, jest podważenie autorstwa książki. Pojawiają się głosy, że nie jest ona efektem pracy Małgorzaty Rozenek-Majdan.

- Książka „In vitro. Rozmowy intymne” to projekt zainicjowany przez Małgorzatę Rozenek-Majdan, w który włożyła wiele czasu, wysiłku i serca. Pragniemy podkreślić, że przez wiele miesięcy Małgorzata Rozenek-Majdan brała udział we wszystkich etapach powstawania książki „In vitro. Rozmowy intymne”. Podważanie jej autorstwa w przypadku książki poruszającej temat, w który jest od wielu lat publicznie i osobiście zaangażowana, jest tym bardziej krzywdzące - pisze w oświadczeniu książki, Wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Wydawca zwraca też uwagę, że krytycy "odwracają uwagę od społecznej debaty, którą chcieliśmy rozpocząć za sprawą tego projektu".

- Wiedziałam, ze coś tu nie gra. Ktoś kto każdego dnia skacze ze ścianki na ściankę na napisanie książki nie ma prostu fizycznie czasu. Jednak trzeba przyznać, że tupetu, a raczej bezczelności nie brakuje pani - komentowała jedna z internautek.

Podobnych aluzji w stronę autorki było znacznie więcej. 

Po oświadczeniach Rozenek-Majdan w sieci pojawiły się kolejne, tym razem pozytywne odniesienia. Część internautów nie może doczekać się odważnej publikacji, inni odbijają krytykom piłeczkę w równie ostry sposób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Małgosiu, proszę się nie przejmować zawistnymi, sfrustrowanymi, samotnymi, ohydnymi starymi pannami - komentuje dziś jedna z czytelniczek.

- Bardzo się cieszę, że wydawca zareagował. Ta książka jest potrzebna. Brawo dla Pani za odwagę, by poruszyć ten temat - czytamy w innym komentarzu.

screen Małgorzata Rozenek Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Mało kto o tym wiedział. Największy hit Zenka Martyniuka napisała nauczycielka
  4. Huczy w całej Wlk. Brytanii. Jest oficjalne oświadczenie ws. romansu księcia, gdy Kate była w trzeciej ciąży
  5. Pani Stefania ma 101 lat i walczy w sądzie o swoje prawo. Chcieli odebrać jej mieszkanie
  6. To już szaleństwo! Dyrektor nasłał na protestujących nauczycieli służby

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News