Małgorzacie Rozenek puściły nerwy, zaczęła publicznie przeklinać! "Wypie*dalać to możesz Ty"

Małgorzacie Rozenek puściły nerwy, zaczęła publicznie przeklinać! "Wypie*dalać to możesz Ty" Źródło: screen/YouTube/TVN Fashion

Małgorzata Rozenek nie przebiera w słowach, gdy w grę wchodzą sprawy ważne. Tym razem gwiazda TVN nie wytrzymała i publicznie użyła wulgaryzmu. Miała bardzo istotny powód.

Małgorzata Rozenek od dawna cieszy się popularnością i wielką sympatią fanów. Gwiazda TVN bardzo często i chętnie udziela się w mediach społecznościowych i nie ma dnia, aby nie wzbudziła emocji kolejną stylizacją. Tym razem zabrała głos w ważnej społecznie sprawie i niestety spotkała się z intelektualnym oporem komentujących osób. Dyskusja okazała się bardzo burzliwa.

Tym razem ulubienica internautów opublikowała zdjęcie ze swoim mężem Radosławem Majdanem. Oboje są ubrani w białe koszulki z napisem: "Sport przeciw homofobii". Dziennikarka TVN odważnie wsparła prowadzoną w internecie akcję, która ma wspierać osoby homoseksualne w sporcie. Większość ludzi uzna ten cel za bardzo szlachetny, jednak zawsze musi pojawić się osoba, która ma inne zdanie.

Małgorzata Rozenek wsparła kampanię "Sport przeciw homofobii". Nie wszyscy byli zachwyceni

Małgorzata Rozenek napisała na swoim profilu na Instagramie:

- Wspieram męża, który popiera akcję Kampanii Przeciw Homofobii #sportprzeciwhomofobii, bo miłość jest jedna, bo wszyscy jesteśmy ludźmi, bo sport powinien łączyć nie dzielić - przyznała publicznie.

Jednak publiczny przejaw tolerancyjności ze strony prezenterki napotkał niespodziewany opór. W sieci pojawiły się krytyczne komentarze pisane zapewne przez osoby wrogie środowiskom LGBT. Jeden z użytkowników był wyjątkowo wulgarny:

- Czy możecie wypie*dalać z tym lansem na LGBT? Kogo to obchodzi, kto z kim śpi? To naprawdę temat warty uwagi? Może pomożecie naprawdę potrzebującym? Np. brudnym i śmierdzącym bezdomnym... Tylko tu nie będzie fejmu zblazowanej Warszawki - napisał pewien mężczyzna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rozenek nie wytrzymała: "Wypie*dalać to możesz ty!" 

Wulgarny użytkownik nie musiał długo czekać na odpowiedź. Małgorzata Rozenek postanowiła przemówić do mężczyzny jego językiem i również - mimo swojej kultury osobistej - nie powstrzymała się od wulgaryzmu:

- Po pierwsze to nie lans, a walka o prawa ludzi. Po drugie skąd wiesz, że nie pomagamy osobom bezdomnym? Po trzecie to wypie*dalać możesz ty, z tego profilu - napisała oburzona gwiazda TVN.

Małgorzata Rozenek chętnie angażuje się w sprawy społeczne. Nie boi się zabierać głosu na ważne tematy. Na przykładzie tej dyskusji widać wyraźnie, że tym razem prezenterce puściły nerwy i nie potrafiła zachować spokoju w obliczu kolejnego przejawu homofobii. Większość internautów poparło jej zaangażowanie w kampanię.

  1. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  2. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy
  3. Beata Szydło spali się ze wstydu. Wyciekło zdjęcie z Kaczyńskim
  4. Justyna Żyła w końcu przejrzała na oczy? Będziecie wściekli
  5. Żona Wiśniewskiego przyłapana! Przystojny trener pociesza ją przy drinku

źródło: Instagram

Następny artykuł