Rozenek poruszyła swoich fanów. Łzy same napływają do oczu

Rozenek poruszyła swoich fanów. Łzy same napływają do oczu

Małgorzata Rozenek często zabiera głos w sprawie ochrony praw zwierząt. Wie, że te nie potrafią się bronić same. Gwiazda TVN właśnie podzieliła się na Instagramie wzruszającym wpisem, a swoich fanów doprowadziła nim do łez.

Małgorzata Rozenek regularnie zamieszcza w mediach społecznościowych wpisy, z pomocą których kontaktuje się ze swoimi fanami. Teraz postanowiła podzielić się losem zwierząt, które są pod opieką jednego ze schronisk. Podkreśliła, że udział człowieka w pomocy, a także finansowanie działań wolontariuszy są niezwykle ważne.

Co Małgorzata Rozenek powiedziała o wspieraniu schronisk? Wzruszający wpis doprowadził do łez jej fanów

Na zdjęciu jest ona i słoń. Poniżej wzruszający wpis, który ma zwrócić uwagę na fakt, że zwierzęta są wykupione z niewoli. - Niesamowity dzień. Spotkanie ze wspaniałymi ludźmi, którzy poświęcają swój czas na ratowanie tych niesamowitych zwierząt. To tu trafiają wykupione z niewoli, gdzie były bite, głodzone i wykorzystywane do pracy ponad siły. Znajdują tu spokój i opiekę. Słonie jedzą przez 20 godzin na dobę, pochłaniają do 300 kg jedzenia dziennie, dlatego ważne jest, żeby wspierać takie miejsca, bo utrzymywanie i wykupywanie słoni jest bardzo kosztowne. Takie fundacje, schroniska bardzo przypominają polskie organizacje, które np. wykupują konie z rzeźni. Ogromny szacunek i podziw dla takich ludzi. Jedno z ważniejszych przeżyć naszego pobytu - pojawiło się na Instagramie Perfekcyjnej Pani Domu, które zamieściła po odwiedzinach schroniska w Phuket. Rozenek wzruszyła swoim wpisem wielu fanów. Ci postanowili jej odpowiedzieć w komentarzach. - Piękne miejsce, kocham słonie od zawsze. I jak cieszy fakt, że są to zwierzęta uratowane z niewoli - pojawiło się w jednym z nich. - Aż serce pęka gdy myślę o tym jak bardzo są okrutni ludzie i jak bardzo krzywdą niewinnych... - czytamy dalej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Wspaniałe miejsce, byłam, wspominam z miłością w sercu i wiem jak to jest ważne - czytamy wspomnienie internautki. - Ten pozytywny wpis, to dla mnie jak miód na moje serce bo kocham wszystkie zwierzątka jakie tylko na świecie istnieją... To cudownie, ze słoniki maja tam swoje bezpieczne i spokojne miejsce do życie - zauważa fanka kobiety. Na zdjęciach udostępnionych przez Rozenek można zauważyć, że w wycieczce towarzyszyli jej synowie, którzy brali kąpiel ze słoniami. Zaangażowana w dokarmianie zwierząt oraz zdeterminowana w walce o ich lepszy los, szczerze wzruszyła sympatyków. Małgorzata Rozenek Instagram/Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Instagram/Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Instagram/Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Instagram/Małgorzata RozenekZOBACZ TAKŻE:
  1. Żona Wiśniewskiego gwiazdą hitowego programu. To już oficjalne
  2. Uwielbiana przez fanów gwiazda disco polo w szpitalu! Jest ciężko chora
  3. Gwiazda Kogel Mogel dotkliwie upokorzona. Ciężko w to uwierzyć
  4. Ile waży Barbara Kurdej-Szatan? Waga gwiazdy sprawiła, że opadły nam szczęki
  5. Beata Kozidrak: partner piosenkarki to tajemnicza postać. Kim jest?
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News