Rozenek wygadała się o ciąży przed kamerą?! "Chyba nie będziemy tego puszczać"

Rozenek wygadała się o ciąży przed kamerą?! "Chyba nie będziemy tego puszczać" Źródło: fot. Instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek jest największą gwiazdą stacji TVN i obecnie chyba najbardziej rozpoznawalną kobietą w kraju. Prowadzone przez nią telewizyjne show biją rekordy popularności, co jedynie powiększa jej sławę. Fanów interesuje również życie osobiste gwiazdy, na temat którego się wygadała.

Twarz stacji TVN miała ostatnio naprawdę sporo pracy. Jak sama mówi, przez ciągłe spędzanie czasu na planie zaniedbała reżimy żywieniowe i treningowe. Gwiazda wyraziła ubolewanie nad takim stanem rzeczy i stwierdziła, że zabrała się już za nadrobienie tego, co straciła przez natłok zajęć. Z tego powodu gwiazda postanowiła zgłosić się do Anny Lewandowskiej. Życiowa partnerka Roberta Lewandowskiego, sportsmenka i trenerka personalna pomaga osobom w przejściu na zdrowy tryb życia i spisywaniem dla nich specjalnych planów. Małgorzata Rozenek zdecydowała się skorzystać z jej pomocy. Mówiąc o przyszłej współpracy z Lewandowską, gwiazda TVN wygadała się na temat ciąży, co rozbudziło internautów.

Małgorzata Rozenek jest w ciąży?

Ciągłe sesje zdjęciowe, uczestnictwo w programach i napięty grafik nie służą zdrowiu największej gwiazdy TVN. O powodach zgłoszenia się do Anny Lewandowskiej Rozenek opowiedziała dziennikarce magazynu "Party". Po tym, jak wytłumaczyła, dlaczego postawiła na żonę kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej, dziennikarka zapytała, czy może nie szuka również wsparcia w innej, bardziej intymnej sferze życia. Chodziło oczywiście o ciążę, po której Anna Lewandowska błyskawicznie wróciła do formy, treningów i pracy zawodowej. Po tym pytaniu Rozenek delikatnie się zmieszała i z uśmiechem powiedziała, że ma nadzieję, iż reporterka "się nie domyśli" i "nie będziemy tego puszczać". To wzbudziło ogromną falę domysłów. Czy Małgorzata Rozenek jest w ciąży? Na odpowiedź na to pytanie poczekamy zapewne jeszcze przez jakiś czas. Prowadząca "Projektu Lady" jest osobą niezwykle medialną i uwielbia interakcję z reporterami. Nie wykluczone, że już niedługo powiadomi Polskę o nadchodzącym dziecku. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Córka Przybylskiej OKRUTNIE szydzi z młodszego brata. „Twoje życie to żart”
  2. „Pokroiła Jana Pawła II”! Interweniowała policja
  3. Rasy psów, które nie gubią sierści. Lista i galeria
  4. Wakacyjny romans. Poddaj się letniej gorączce
źródło: party.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News