Druzgocąca wiadomość o nowotworze z przerzutami. Rozenek z determinacją podjęła walkę o bliską osobę

Druzgocąca wiadomość o nowotworze z przerzutami. Rozenek z determinacją podjęła walkę o bliską osobę Źródło: Screen/youtube/JastrzabPost

Małgorzata Rozenek ze smutkiem przyjęła wiadomość o chorobie nowotworowej bliskiej osoby. Prezenterka nie zamierza się jednak załamywać i natychmiast włączyła się w akcję, której celem jest uratowanie jej życia. Czasu jest niewiele.

Małgorzata Rozenek była wstrząśnięta informacją o chorobie nowotworowej bliskiej osoby. Do mediów dotarła informacja, że pierwsza żona Jacka Rozenka walczy ze złośliwym rakiem. Katarzyna Litwiniak - bo o niej mowa - kilka lat temu zachorowała na nowotwór piersi. Wszystko wskazywało na to, że wdrożona terapia przyniosła oczekiwane rezultaty i kobieta będzie mogła znów cieszyć się zdrowiem.

Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna. Wyniki ostatnich badań przeraziły całą rodzinę. Pojawiły się przerzuty nowotworu do kości, przez co jest on teraz bardzo trudny do wyleczenia. Pomóc może jedynie terapia protonowa w specjalistycznej klinice w Monachium. Leczenie będzie kosztowało 170 tysięcy, a rodzina nie dysponuje taką kwotą. Ruszyła zbiórka pieniędzy.

Małgorzata Rozenek wsparła zbiórkę pieniędzy na leczenie Katarzyny Litwiniak

Rodzina nie czekała ani chwili dłużej i od razu rozpoczęła aktywne poszukiwania środków finansowych, bez których wdrożenie terapii jest niemożliwe. W akcję włączyła się Małgorzata Rozenek, którą łączą z Katarzyną Litwiniak bardzo serdeczne relację.

Małgorzata Rozenek postanowiła wykorzystać potęgę mediów społecznościowych i zamieściła dramatyczny apel na swoim oficjalnym profilu na Instagramie:

- Uwaga ważne!  Kilka dni temu, dotarła do nas wiadomość o walce z rakiem Kasi, mamy Adriana, bardzo ważnej dla mnie osoby. Kasia została zakwalifikowana, jedyną przeszkodą są pieniądze. Zostało tylko kilka tygodni, aby zebrać 170 000 zł. Tutaj czas działa na naszą niekorzyść, a bez zebranej całkowitej kwoty leczenie się nie rozpocznie - apelowała popularna prezenterka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Do tej pory kobieta sama finansowała leczenie. Małgorzata Rozenek wierzy, że teraz otrzyma konieczne wsparcie

Małgorzata Rozenek podkreśliła, że Katarzyna Litwiniak do tej pory samodzielnie ponosiła koszty leczenia. Po pojawieniu się przerzutów wydatki znacząco wzrosły. Mimo wsparcia rodziny i przyjaciół, kobieta wciąż nie ma wystarczających środków na rozpoczęcie leczenia w Niemczech, które może okazać się dla niej ostatnią deską ratunku i jedyną szansą na powrót do normalnego życia.

Żona Radosława Majdana zaapelowała do swoich fanów, aby włączyli się w zbiórkę pieniędzy. Popularna prezenterka jest przekonana, że wśród jej fanów są ludzie o dobrych i szlachetnych sercach. Wsparcie internautów może okazać się kluczowe w ratowaniu życia osoby, która jest bliska Małgorzacie Rozenek.

  1. Lubiana aktorka "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. Aktorka "Barw szczęścia" opowiedziała o swojej walce z otyłością i depresją. "Tyłam, żeby mnie było więcej"
  3. Zdrady i romanse. Historia księżnej Diany wywołuje łzy
  4. Ksiądz skazany za pedofilię prowadzi rekolekcje dla dzieci. Absurd na Śląsku
  5. Operacja mózgu i straszne choroby. Wielkie zwycięstwo gwiazdy Polsatu dzięki niespotykanej determinacji
  6. Zespół disco polo w centrum straszliwej tragedii. Doszło do śmiertelnego wypadku

źródło: Plotek

Następny artykuł