Małgorzata Rozenek przekazała radosną nowinę. Nadszedł dzień, na który czekała z niecierpliwością

Małgorzata Rozenek przekazała radosną nowinę. Nadszedł dzień, na który czekała z niecierpliwością Źródło: Instagram/Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek postanowiła zadziwić swoich fanów. Była gwiazda telewizji TVN postanowiła pochwalić się fanom niezwykłym wydarzeniem, na które czekała z niecierpliwością. Co takiego wprawiło w euforię żonę Radosława Majdana?

Małgorzata Rozenek zaskoczyła obserwujących na swoim Instagramie. Gwiazda telewizji TVN, która obecnie przebywa "na urlopie" od rodzimego show-biznesu, postanowiła powiedzieć swoim fanom o wielkim szczęściu, jakie ją spotkało. Jak się okazuje, prezenterka telewizyjna spełniła jedno ze swoich największych marzeń. Czy oświadczenie gwiazdy oznacza punkt zwrotny w jej karierze?

Małgorzata Rozenek chwali się przed fanami. Wielkie wydarzenie w życiu prezenterki

Sukcesem Małgorzaty Rozenek okazało się zostanie twarzą autorskiej marki porcelany Hampton Collection. Jak się okazuje, było to wielkie marzenie prezenterki, w którego realizacje włożyła wiele serca i pasji.

- Kochani, dziś jest dzień, na który czekałam z niecierpliwością. Mam przyjemność zaprezentować Wam moją autorską kolekcję porcelany Hampton Collection by Małgorzata Rozenek-Majdan. Kolekcja została stworzona we współpracy z Kasią i Małgosią. Założycielkami marki Sweet living home inspirations. Dziewczyny, dziękuję Wam za ten inspirujący czas i za to, że wspieramy się przez te wszystkie lata. Nasza kolekcja jest dowodem na to, że kobiety, gdy współpracują mogą wiele razem zdziałać - napisała Rozenek na koncie w mediach społecznościowych.

Niezawodni fani gwiazdy TVN postanowili podzielić się swoimi odczuciami na temat sukcesu prezenterki, nagradzając ją wieloma komplementami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani gratulują gwieździe sukcesu. Czy szykuje się punkt zwrotny w karierze Rozenek?

Miłośnicy Rozenek, którzy zwykle tłumnie zbierają się, aby komentować jej publikacje na Instagramie tym razem także nie zawiedli. Wśród licznej ilości kompletów nie zabrakło także podziękowań ze strony współpracownicy gwiazdy TVN, która pomagała jej w tworzeniu unikalnej kolekcji.

- Dziękujemy Ci Małgosiu za ten czas! Za to, że od początku wiedziałaś, jak chcesz, żeby ta porcelana wyglądała i jakie funkcje ma spełniać!!! Wyszło przepięknie!!! - napisała współtwórczyni kolekcji na Instagramie.

Nie da się ukryć, że autorska kolekcja porcelany może być punktem zwrotnym w karierze żony Radosława Majdana, a także pozwolić jej na jak najszybszy powrót na pierwsze okładki tabloidów i portali plotkarskich.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pola Raksa ma prawie 80 lat. Kiedy zobaczycie, jak DZIŚ wygląda, oszalejecie
  2. Marta Kaczyńska wyjawiła prawdę! Po latach opowiedziała, jaki NAPRAWDĘ był jej ojciec
  3. TVN robi co może. Ale Polsat puści dzisiaj wieczorem tak hitowy film, że Polacy oszaleją
  4. Burza nad Polską zamieniła się w koszmar. 6 osób nie żyje
  5. Po "Projekt Lady" chciała popełnić samobójstwo. Małgorzata Rozenek ją uwielbiała
  6. Pola Raksa urodziła się podczas II wojny światowej. To jak wygląda dziś, wprawia w osłupienie

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News