Ogromna burza w polskich mediach. Małgorzata Rozenek powiedziała o swoim "niepokalanym poczęciu"

Ogromna burza w polskich mediach. Małgorzata Rozenek powiedziała o swoim "niepokalanym poczęciu" Źródło: instagram/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek zdecydowała się zabrać głos w dość delikatnej sprawie. Choć jest to niezwykle prywatne, gwiazda nie wstydzi się o tym mówić. Mimo jej otwartości i dobrych intencji, w sieci rozpętała się straszliwa burza.

Małgorzata Rozenek, choć w dużej mierze stara się oddzielać życie prywatne od zawodowego, selekcjonuje niektóre kwestie osobiste, o których jednak decyduje się mówić publicznie. Tak też jest w tym przypadku, bowiem żona Radoslawa Majdana postanowiła opowiedzieć kilka słów na temat metody in vitro. W mediach powstała ogromna afera.  

Małgorzata Rozenek o in vitro 

Nie jest tajemnicą, że Rozenek swoich dwóch synów ma właśnie dzięki metodzie in vitro. Małgosia nie ukrywa również, że chciałaby mieć dziecko z Radosławem, które oczywiście także byłoby poczęte dzięki wspomnianej metodzie. Choć żona Majdana już niejednokrotnie poruszała tę kwestię, jej słowa wciąż budzą wiele kontrowersji. 

Już od dłuższego czasu Małgorzata odbywa konsultacje z lekarzami zajmującymi się in vitro. Przyznała, że ma nawet własne określenie, na tę metodę zapładnienia.  

- Pewnie wielu osobom się narażę, ale ja czasami nazywam in vitro niepokalanym poczęciem. Jeśli kościół katolicki tak bardzo czepia się niektórych słów i określeń związanych z tą metodą zajścia w ciążę, to proszę, niech mi ktoś wyjaśni, że tak właśnie nie jest - wyznaje.

Medialna burza 

Słowa Rozenek po raz kolejny rozpętały prawdziwą medialną burzę. Tabloidy i komentujący internauci coraz częściej negują pomysł Małgorzaty. Jedni uważają, że w tym wieku nie powinna już się starać o kolejne dziecko, a pomysł jest absurdalny i niedorzeczny. Są też tacy, którzy nie zważają na wiek celebrytki, jednak są kategorycznymi przeciwnikami metody in vitro. Uważają to za działanie przeciwko naturze kobiet. Wiele osób jest pomysłem 41-latki niezwykle oburzone i nie kryje się z tym, niekiedy w bardzo bezpośredni sposób ją o tym informując. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rozenek może liczyć na najbliższych 

Jak się okazuje, nie tylko mąż Małgorzaty jest dla nie ogromnym wsparciem, ale również jej ojciec. 

- Jestem z głęboko wierzącej rodziny, a do tego mój ojciec jest konserwatywny w kwestiach obyczajowych. Nigdy jednak nie dał moim synom odczuć, że ma jakieś obiekcje wobec metody in vitro, dzięki której obaj pojawili się na świecie. Zaakceptował moje wybory w tej kwestii. A jeśli jesteśmy wierzący, to przecież będziemy za swoje wybory odpowiadać gdzieś tam na górze - wyznaje.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Wyjątkowa Polka nie żyje. Telewizja publiczna przekazała rozrywające serca rodaków wiadomości
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

Źródło: POPULARNE

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News