Rozenek jak Gessler? Znów zmieniła profesję

Rozenek jak Gessler? Znów zmieniła profesję Źródło: youtube.com

Małgorzata Rozenek nie ustaje w nowych pomysłach. Celebrytka, która od dawna jest na fali popularności, swoją twarzą reklamuje wiele film i produktów. Teraz jednak zdecydowała się na zaskakujący krok, przez który upodabnia się do Magdy Gessler. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda znów zmienia profesję.

Małgorzata Rozenek inspiruje wiele osób swoim stylem życia oraz sposobem odżywiania, a teraz - biorąc pod uwagę aktualne trendy - postanowiła spełniać się również w kuchni. Teraz to ona będzie żywić Polaków. Od dłuższego czasu na rynku jest wielki boom na tak zwane odżywianie pudełkowe. Rozenek nie mogła tego przepuścić, a Magda Gessler będzie miała się czego bać, jeśli celebrytka odniesie sukces. 

Małgorzata Rozenek długo pracowała nad biznesem

Celebrytka przede wszystkim zachwyca zdrowym wyglądem i smukłą sylwetką. Jej sekretem było stosowanie na przykład postu doktor Dąbrowskiej i narzucenie sobie nowych nawyków w odżywaniu. Została wegetarianką, rzuciła używki, pije dużo wody, wyeliminowała sól i mocno przetworzone jedzenie. To wszystko pozwala jej ważyć 55 kg. Teraz postanowiła ułatwić innym drogę do szczupłej sylwetki.

Małgorzata Rozenek proponuje Polakom nowoczesną dietę pudełkową, która jest dobierana do potrzeb osoby decydującej się na usługi gwiazdy. Rodzajów diet jest aż 14 - na przykład wyżej wymiony post doktor Dąbrowskiej, dieta wegetariańska, bez laktozy, bez glutenu, czy dla sportowców.

Inspiracją zajście w ciążę

Ostatnio jest też głośno o domniemanych planach powiększenia rodziny przez gwiazdę TVN. Sama celebrytka postanowiła dopomóc naturze i ulepszyć swoje posiłki, by były zdrowsze, a ciało odżyło. Potem zaczęła interesować się układaniem diet, a nawet makrobiotyką, co popchnęło ją do założenia własnej marki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - MRM Food Catering to dieta prosto pod Twoje drzwi‼️ Pół roku ciągłej pracy nad MENU, SMAKIEM , ESTETYKĄ tak, aby zachwycić najbardziej wybrednych.  I jest ‼️ Dziś mogę nieskromnie pochwalić się, że mój Catering Dietetyczny jest już dostępny. Jestem z niego niesamowicie dumna - napisała na swoim profilu na Instagramie. 

Nie zabrakło oczywiście także zdjęcia, na którym prezentuje jeden z przykładowych posiłków. 

Fot. instagram.com/m_rozenek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szokujący sekret Violetty Villas. Gdy nikt nie patrzył klęczała na GWOŹDZIACH. To, co jeszcze robiła zjeży wam włosy na głowie
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Jackowski odleciał w najnowszej wizji? Jasnowidz zapowiedział tragedię, ma wybuchnąć wojna
  4. Tragiczny wypadek autokaru z weselnikami. Nie żyje mnóstwo osób, katastrofa na drodze
  5. Wstrząsająca afera w polskiej miejscowości. Ksiądz wyciąga od parafian astronomiczne sumy, ludzie się zbuntowali
  6. Stare zdjęcie księżnej Diany wielką sensacją. Dopiero teraz zauważyli na nim szczegół, który wszyscy przeoczyli

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News