Wyglądała jak potwór. Teraz wygląda jak Małgorzata Rozenek

Wyglądała jak potwór. Teraz wygląda jak Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek to jedna z najpiękniejszych polskich prezenterek telewizyjnych. Nic więc dziwnego, że może być ideałem dla wielu osób. Jedna z gwiazd światowego show-biznesu zaczęła ją nawet przypominać!

Małgorzata Rozenek zachwyca swoją urodą oraz wyszukanymi stylizacjami. Kobiecego wdzięku może pozazdrościć jej wiele osób. Ostatnio w świecie show biznesu można zaobserwować wiele spektakularnych przemian. Ostatnio metamorfozie poddała się aktorka Meg Ryan. Jeszcze kilka lat temu wyglądała bardzo niekorzystnie, nie dostawała żadnych propozycji i była zmęczona rywalizacją z młodszymi aktorkami. Dzisiaj wygląda kwitnąco i w niczym nie przypomina zmęczonej życiem kobiety. Wiele osób uważa, że obecnie można ją porównać do Małgorzaty Rozenek!

Małgorzata Rozenek jest wzorem dla wielu aktorek. Czyżby zainspirowała również Meg Ryan?

Meg Ryan od kilku lat nie pojawia się na dużym ekranie. Aktorka zdradziła powody w rozmowie z The New York Time Magazine. W obszernym wywiadzie opowiedziała wówczas o przyczynach swojego zniknięcia z Hollywood. Aktorka przyznała, że trudno jej było odnaleźć się w świecie, kiedy czekały na nią co najwyżej role matek dorosłych dzieci lub co gorsza babć. Jej miłość do Hollywood była wielka, jednak w ostatnich latach była nieodwzajemniona. Propozycje ról pojawiały się coraz rzadziej, co spowodowało ogromną frustrację aktorki. Meg Ryan nie ukrywała zmęczenia ciągłą walką o role z młodszymi konkurentkami. Wydawałoby się, że przedwcześnie odejdzie na aktorską emeryturę, jednak nie dała za wygraną.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Meg Ryan zmieniła się nie do poznania

Z dala od blasku fleszy, aktorka robiła kolejne operacje plastyczne i w pewnym momencie osiągnęła nieprzyjemny dla oka efekt twarzy-maski. Jednak nie poddała się i wytrwale dążyła do tego, aby znów przypominać dawną siebie. W końcu jej się udało. Dzisiaj, po spektakularnej metamorfozie Meg Ryan nie ma już nic wspólnego ze zmęczoną życiem kobietą. Zdaniem niektórych internautów amerykańska aktorka wygląda dziś jak Małgorzata Rozenek. Nie wiadomo jeszcze, jakie skutki przyniesie ze sobą ta spektakularna metamorfoza. Być może odmieniona Meg Ryan znów pokaże się na dużym ekranie i powróci na czerwone dywany Hollywood?Najlepsze newsy dnia:

  1. Opublikowano listę kobiet Wojewódzkiego. Gwiazdor TVN może być zły
  2. Agnieszka Chylińska pokazała dom. Nikt nie przypuszczał, że gwiazda może żyć w TAKIM miejscu
  3. Służby ostrzegają przed powodziami. Nagła zmiana pogody przyniesie tragiczne rezultaty w 4 województwach
  4. Maciej Musiał ucina plotki. Nie ma romansu z Kingą Dudą
  5. Andrzej Duda nagle się zmieni? Nie dajcie się nabrać
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Wirtualna Polska Następny artykuł