Lista zabiegów Małgorzaty Rozenek jest koszmarnie długa. Lekarz ujawnia

Lista zabiegów Małgorzaty Rozenek jest koszmarnie długa. Lekarz ujawnia Źródło: Fot. screenshot TVN Fashion

Małgorzata Rozenek to jedna z tych celebrytek, które oficjalnie wyrzekają się zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Sęk w tym, że niektóre z poprawek są bardzo łatwe do wykrycia, a czujne oko lekarza bez problemu jest w stanie zweryfikować, czy dana część ciała była poddawana zabiegom.

Małgorzata Rozenek bardzo nie lubi dyskutować o tym, co poprawiła w swoim wyglądzie. Gwiazda unika tego tematu niczym diabeł święconej wody. Jeden z lekarzy pracujący w branży beauty podjął się jednak oceny ciała celebrytki i wymienienia zabiegów które przeszła nowa żona Radosława Majdana. Lista jest naprawdę zaskakująca!

Małgorzata Rozenek kłamie?

Lekarz Anna Adamczyk przeanalizowała wygląd byłej perfekcyjnej pani domu. Dostrzegała, że wyraźnej zmianie uległy między innymi jej łuki brwiowe oraz górne powieki. Kobieta doszukała się zmian przeprowadzonych za pomocą nici oraz botoksu. - Jeśli borykacie się z opadająca powieką lub głęboko osadzonymi oczami to najlepszym zabiegiem aby otworzyć oko jest blefaroplastyka powiek. Dodatkowo, aby unieść brwi możemy zastosować botox. Jeśli efekt jest niewystarczający to możemy użyć nici ( z ich trwałością jest różnie ) dodatkowo zabieg nie należy do najprzyjemniejszych. Za ostatni odcinek brwi nie odpowiada mm. czołowy tylko mm. Okrężny oka dlatego botox na kurze łapki powoduje ich dodatkowe uniesienie a przy okazji pozbywamy się tzw kurzych łapek. Idąc w dół - widzimy poprawę okolicy podoczodołowej, którą uzyskamy wypełniając dolinę łez odpowiednim kwasem - stwierdziła lekarka. Bez zmian nie pozostały również usta oraz policzki: - Widzimy zarysowane policzki - prawdopodobnie również modelowane kwasem hialuronowym. Pani Małgosia jest po leczeniu ortodontycznym, zakończonym najprawdopodobniej licówkami dzięki czemu widzimy poprawę uśmiechu. Usta również zostały delikatnie powiększone - stwierdziła Anna Adamczyk.

Dieta zmieniająca rysy twarzy

Jak podkreśla znana lekarka, bardzo możliwe, że na wygląd twarzy celebrytki wpłynął również sport oraz zdrowa dieta. -  Jeśli chodzi o dolne piętro twarzy - widać, że uległo znacznej poprawie co zapewne jest zasługą ćwiczeń i diety. Jeśli jednak efekty uzyskane tym sposobem są niezadowalające - możemy zrobić liposukcję podbródka oraz linii żuchwy a następnie lifting nićmi w celu trwałej poprawy - napisała lekarz.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Internauci szydzą jednak z takiego usprawiedliwiania zmian które zaszły na twarzy Małgorzaty Rozenek: - Przecież nie trzeba być ekspertem aby widzieć jak kolosalne zmiany zaszły w twarzy tej osoby... Ćwiczenia i dieta na twarz???hahaha - napisał jeden z komutujących. Inne osoby zauważają, że celebrytka nie potrafi pogodzić się z upływającym czasem: - Kobieta nie umiejaca się zestarzeć, z kompleksami. Pewnie codziennie siedzi w tej klinice, którą reklamuje w programie TVN. Już nawet buzi doktor dostaje od niej za darmowe zabiegi. Komu ona się chce podobać (...) - napisał inny internauta pod artykułem zamieszczonym na portalu gwiazdy.wp.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Polska pogrążyła się w żałobie. Nie żyje najwybitniejsza postać naszych czasów
  2. Pies, który jest trudny w wychowaniu? Jeden Twój błąd, a koniec będzie tragiczny
  3. Znaki zodiaku zdradzają jak okazujemy MIŁOŚĆ i uczucia
  4. Zawalił się sufit w jednej z największych galerii handlowych w Polsce! Służby w akcji
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News