Szczęka opada do samej ziemi. Zdjęcie wyzwolonej z ubrań pupy Małgorzaty Rozenek skomentował jej mąż

Szczęka opada do samej ziemi. Zdjęcie wyzwolonej z ubrań pupy Małgorzaty Rozenek skomentował jej mąż Źródło: instagram/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek w ostatnim czasie na swój Instagram dodała bardzo odważne zdjęcie. Choć na fotografii zaprezentowała się w zniewalającej sukni, uwadze nie mógł umknąć jej odkryty pośladek. Radosław Majdan postanowił skomentować to, co ujrzało światło dzienne.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się ze swoimi instagramowymi obserwatorami niezwykle odważnym zdjęciem. Mimo że do fotografii za pozowała w bardzo pięknej sukni, całą uwagę internautów zwrócił jeden mały szczegół. Spod kreacji wyłonił się pośladek perfekcyjnej. Ten fakt nie umknął również Majdanowi, który postanowił skomentować całą sytuację. 

Małgorzata Rozenek zniewala figurą 

Choć Perfekcyjna Pani Domu ma już dwójkę dzieci, męża i lata doświadczenia, wciąż utrzymuje, że jest jeszcze przed 40. Ci, którzy nie znają jej dobrze, mogliby w to uwierzyć, zważając, chociaż na figurę Rozenek. Od zawsze wiele kobiet zazdrości jej doskonałej sylwetki. Małgosia nie ma się czego wstydzić dlatego też chętnie dzieli się swoimi zdjęciami w mediach społecznościowych. 

W ostatnim czasie na Instagramie zamieściła kilka fotografii w kreacji duetu Hector&Karger. Bogato zdobiona falbanami, różowa, ale i krótka sukienka robiła ogromne wrażenie, a dobra perspektywa, z której zdjęcia zostały zrobione, uwydatniły wszystkie walory Rozenek. Okazuje się, że nie tylko jej długie nogi mogli podziwiać internauci. Na jednym z kilku zamieszczonych zdjęć, widać jak w wyniku wiatru, spod sukienki wyłania się pośladek perfekcyjnej. 

Majdan komentuje zdjęcie żony 

Do odważnej fotografii Rozenek postanowił odnieść się jej mąż-Radosław Majdan. "Radziowi"  najwyraźniej nie spodobało się, jak wiele odsłoniła jego ukochana i postanowił poinformować ją o tym na forum publicznym. Zrobił to jednak w bardzo subtelny i żartobliwy sposób.  

- Kochanie, a prosiłem, żebyś uważała na wiatr - napisał pod zdjęciem. 

Na reakcję ze strony Małgosi nie trzeba było długo czekać. Rozenek w równie żartobliwy sposób postanowiła odpowiedzieć swojemu mężowi. 

- Biednemu zawsze wiatr w oczy - napisała perfekcyjna, dodając do tego płaczące ze śmiechu emotikony. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie tylko Radosław skomentował zdjęcie Rozenek 

Oczywiście tak odważna fotografia nie mogła obejść się bez opinii obserwatorów. Zdania okazały się być bardzo podzielone, a w komentarzach pod zdjęciem jednym słowem zawrzało. Jedni chwalą Rozenek za świetną figurę i odwagę, inni jednak uważają, że była to gruba przesada, a perfekcyjna nie powinna upubliczniać czegoś takiego. 

- Dystans to podstawa, co komu przeszkadza pośladek, dokładnie 1/4 pośladka - stwierdza jeden z internautów.  

- Małgosia, schowaj. .....chyba wiesz co. Masakra - zwraca się do Rozenek obserwatorka. 

Jedna z pań postanowiła zamieścić nieco dłuższy komentarz i odnieść się do programu, którego Małgosia była prowadzącą. 

- Tu nie chodzi o zazdrość, czy coś wypada w pewnym wieku czy nie, czy ma się super figurę i czym pochwalić. Ale jeśli występuje się w programie "Projekt Lady" uczy się jak być damą, daje rady, zmienia się niesforne kobietki w wyrafinowane damy, to chyba nietaktem jest pokazywanie tyłka w mediach społecznościowych, lekka hipokryzja moim zdaniem - czytamy pod zdjęciem.  

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje gwiazdor znanego HITU. Policja twierdzi, że to ZABÓJSTWO na zlecenie
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że mógł zrobić coś takiego
  3. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie "Nasz nowy dom"
  4. To będzie przełom ws. strajku nauczycieli? Agata Duda wzięła sprawy w swoje ręce
  5. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

Źródło: KOZACZEK 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News