małgorzata rozenek obroni byłego męża?
yt.com/tvnpl
Mateusz Wysokiński - 24 Marca 2019

Były mąż Rozenek zaatakowany. "Lepiej pokazać się z jakąś lalą, niż z dziećmi"

Małgorzata Rozenek być może zareaguje w sprawie swojego byłego męża. Pod swoją najnowszą publikacją na Instagramie mężczyzna został zaatakowany przez fanów, którzy zarzucili mu brak wierności względem swojej byłej żony i potomstwa, jakie miał z "Perfekcyjną Panią Domu". Czy fani nie przesadzili?

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek małżeństwem byli od 2003 do 2013 roku. Przez okres dziesięciu lat, para doczekała się potomstwa i była szczęśliwą rodziną. W momencie, w którym związek byłej "Perfekcyjnej Pani Domu" i aktora rozpadł się, mężczyzna przez dług czas nie mógł znaleźć sobie nowej partnerki. Do poznania Roxi Gąski doszło w 2017 roku. Pomimo trwającej dwa lata znajomości część fanów aktora nadal nie jest w stanie zaakceptować jego relacji. Ostatnio pod zdjęciem artysty na Instagramie stał się on obiektem ataków z powodu zamieszczenia fotografii z nową ukochaną.

Małgorzata Rozenek zainterweniuje? Jej były mąż obiektem ataków

Pod fotografią przedstawiającą Jacka Rozenka z Roxi Gąską odezwały się głosy świadczące o tym, że mężczyzna nie powinien pokazywać się ze swoją nową wybranką, ponieważ jego najnowsze publikacje wyglądają tak, jakby zapomniał o swojej poprzedniej rodzinie.

Gigantyczny tatuaż Martyniuka przeraża fanówGigantyczny tatuaż syna Martyniuka przeraża fanów. Tego nikt się nie spodziewał! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

- Żadnego zdjęcia z dziećmi ... Oczywiste, że lepiej pokazać się z jakąś lalą? Oczywiste jest co? Ze nie ma na to pytanie żadnej mądrej odpowiedzi? - napisała jedna z internautek

Wypowiedź internautki na temat publikacji wzbudziła mieszane uczucia. Część z komentujących podzieliło jej zdanie i zauważyło, że Rozenek unika na swoich social mediach informacji dotyczących przeszłej rodziny. Część nie zrozumiała jednak, czemu obserwatorka Rozenka zdecydowała się na aż tak mocny atak, zważając na to, że jego była żona także ułożyła sobie życie z innym partnerem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Instagram.com/@nataliawrobelofficial/; Youtube/VENUS MILANO | Luxury Disco Strip Night ClubKoszmarne upokorzenie Natalii z Big Brothera. Wyciekły wszystkie najpikantniejsze materiałyCzytaj dalej

Internauci stają w obronie Rozenka

Przewyżającymi komentarzami były te, które broniły Rozenka i zaznaczały, że to jego sprawa, czy decyduje się na wstawianie treści dotyczących swojej rodziny. Część z internautów zaznaczała, że aktor po prostu może chcieć bronić prywatność swojej rodziny przed oczami internautów. Niektórzy z komentujących zapewnili aktora, że to dobrze, że zdołał pozbierać się po poprzednim małżeństwie i znaleźć nową ukochaną.

Pomimo tego, że Roxi Gąska jest o wiele młodsza od artysty i wzbudza wielkie kontrowersje wśród fanów polskiego show-biznesu, to wygląda na to, że jest szczęśliwa u boku aktora i stanowią bardzo zgraną parę.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

(fot. Instagram)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat w rodzinie Katarzyny Dowbor! Jej syn ma problem z alkoholem? Przygotujcie chusteczki!
  2. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  3. Niewyobrażalna sensacja w TVP. Wałęsa podle ośmieszony u Sznuka w "1 z 10"
  4. Malutkie dziecko wypadło z okna na 6 piętrze. Rodzice byli za ścianą
  5. Bolesne odejście z polskiej kadry skoczków narciarskich

rossmannSensacyjne promocje w Rossmannie! Dzikie tłumy walą do drogeriiCzytaj dalej

źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News