Małgosia Rozenek marudzi w domu. Rodzina ma jej dość

Małgosia Rozenek marudzi w domu. Rodzina ma jej dość Źródło: instagram/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek przyznała, że jej najbliżsi mają już dość jej ciągłego marudzenia. Co więcej, prezenterka ponoć zdaje sobie sprawę z tego, że czasami bywa naprawdę męcząca. Jak wygląda codzienność celebrytki?

Małgorzata Rozenek zdecydowała się na dość prywatne wyznanie. 40-latka zdradziła swoim fanom, jak wygląda jej najzwyklejsza codzienność w domowym zaciszu w towarzystwie jej dzieci oraz męża. Prezenterka wyznała, że bywa bardzo marudna, czego domownicy już niejednokrotnie mieli dość. 

Małgorzata Rozenek o swojej codzienności 

Perfekcyjna podczas rozmowy z tygodnikiem "Twoje Imperium" zdradziła, jak wygląda jej zwykła, rodzinna codzienna rutyna. 40-latka jest nie tylko żoną, ale przede wszystkim matką dwóch dorastających synów, których wychowanie niejednokrotnie może okazać się nie być tak łatwe. Rozenek przyznała, że jest prawdziwą "kwoką" i bywa naprawdę marudna. Co więcej, jest świadoma tego, skąd wynika jej nadmierne zrzędzenie. 

- Jestem matką kwoką, ciągle gdaczę, chodzę za synami, denerwuję się, że coś może im się stać. Jestem taka jak moja matka, która przez całe życie martwi się o mnie i o brata - mówi. 

Na szczęście Małgosia w wyniku swojej pracy jest zmuszona do częstych wyjazdów, które jak sama przyznaje, nie okazują się być takie najgorsze. Dzięki nim, jej synowie czy też mąż Radosław, mają szansę, choć na chwile odpocząć od jej ciągłego marudzenia.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

"Perfekcyjna" stara się perfekcyjnie wychować swoje dzieci

W trakcie rozmowy Małgosia wyznała również, że nie jest najłatwiejsze, by nauczyć dorastających chłopców zwyczajnych, codziennych czynności domowych. Wszyscy dobrze wiemy, że Rozenek najbardziej znana jest dzięki swojemu programowi "Perfekcyjna pani domu", w którym pokazywała uczestnikom i telewidzom, jak idealnie wysprzątać swój dom. Dlatego też dla nikogo nie jest zaskoczeniem, że takie wartości są dla niej niezwykle ważne. Istotne jest, by zaszczepić u jej potomków chęć do sprzątania. Niestety ci, nie wyrażają chęci do wykonywania nawet tych najprostszych czynności.

- Nie potrafią zrozumieć, dlaczego rano muszą ścielić łóżka, skoro wieczorem znów położą się spać. Ani dlaczego mają po sobie sprzątać - mówi gwiazda.

Być może 13-letni Stanisław i 9-letni Tadeusz, słysząc ciągłe marudzenie swojej mamy, postanowią dla własnego spokoju, dbać o czystość swojego domu. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Miliony Polek rzucą się do Lidla z pianą na ustach. Tak luksusowego produktu ZA GROSZE nie było nigdy w historii
  2. Elżbieta Czyżewska miała u stóp całą Polskę. Zniszczył ją alkoholizm, UMARŁA samotnie w obcym kraju
  3. Rodowicz mieszka w 100-letniej willi, która ścina z nóg
  4. Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli
  5. Barbara Kurdej-Szatan znowu popłynęła na imprezie? Do sieci trafiły zdjęcia
  6. TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent

Źródło: PUDELEK

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News