Rozenek nie ma czasu na bycie pełnoetatową matką. Celebrytka skrytykowana

Rozenek nie ma czasu na bycie pełnoetatową matką. Celebrytka skrytykowana Źródło: Instagram - Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek należy do najbardziej rozchwytywanych Polek. Celebrytka co chwila bierze udział w nowych projektach, w związku z czym rzadko ma możliwość spędzania czasu z rodziną. Gwiazda spotkała się nawet z głosami krytyki.

Małgorzata Rozenek niewątpliwie stała się jedną z najważniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Znana prezenterka co chwila zaczyna pracę nad nowymi projektami, w związku z czym niewątpliwie nie ma zbyt wiele czasu na zajęcie się obowiązkami domowymi. Nieoczekiwanie stało się to tematem komentarza jednej z fanek, która postanowiła wypowiedzieć się na temat trybu życia Rozenek.

Nikt nie mógł spodziewać się, że celebrytka spotka się z tak ostrą krytyką. Najprawdopodobniej ona sama również była zdziwiona tym, co przeczytała, dlatego kilka chwil po zapoznaniu się z opinią postanowiła odpowiedzieć na zarzuty internautki. Okazało się, że gwiazda telewizji TVN bardzo przejmuje się swoim obecnym trybem życia i robi wszystko, by nie zapomnieć o bliskich osobach.

Małgorzata Rozenek jest krytykowana przez fankę

Małgorzata Rozenek stara się pokazywać swoim fanom na Instagramie wszystkie szczegóły dotyczące jej życia prywatnego. Ostatnio pojawiły się tam fotografie przedstawiające pracę przy nowym projekcie, który ma być realizowany poza granicami naszego kraju. Pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, lecz nie zabrakło także osób, które krytykowały działania gwiazdy.

Nieoczekiwanie jedna z kobiet postanowiła zadać celebrytce ważne pytanie dotyczące jej życia rodzinnego. Kwestia ta wyjątkowo poruszyła Rozenek, która poczuła wielkie zaskoczenie wobec pytania od fanki i stwierdziła, że tak ważna kwestia zasługuje na odpowiedź. Prezenterka telewizji TVN postarała się wytłumaczyć szczegóły dotyczące swojego życia zawodowego.

Małgorzata Rozenek odpowiada na komentarz

- Tak sobie myślę, z całym szacunkiem, oczywiście. Czy pani dzieci za panią nie tęsknią? Pani wiecznie gdzieś jest, wiecznie coś robi i tak mi się wydaje, że mało pani poświęca czasu synom. Ja spędzam w pracy osiem godzin, do tego dwie godziny na dojazdy i wydaje mi się, że i tak mało jestem z rodziną, ze swoim synem i że omijają mnie ważne rzeczy. Ciągle mi mało czasu z bliskimi. A pani chyba ma tego czasu dla dzieci jeszcze mniej - pisze internautka, wyrażając swoje zaskoczenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Charakterystyka mojej pracy powoduje, że w trakcie pracy nad programem mam tego czasu mniej, ale nagrania nie trwają długo. Jak się kończą, to staję się pełnoetatową mamą. Trudno być pracującą mamą, niezależnie od zawodu - wyjaśniła Małgorzata Rozenek.

Celebrytka szybko wytłumaczyła, w jaki sposób spotyka się z rodziną, a jej odpowiedź bardzo przypadła do gustu fanom. Pisali oni, by Rozenek nie przejmowała się nieprzychylnymi komentarzami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje gwiazdor znanego HITU. Policja twierdzi, że to ZABÓJSTWO na zlecenie
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że mógł zrobić coś takiego
  3. Potworny wypadek. Dwuletni chłopiec zabity przez śmieciarkę
  4. Mąż Dody sowicie zrugał ją na oczach tysięcy internautów. „Wariactwa można dostać"
  5. Gwiazdy Polsatu popłakały się na wizji! Fani Wodeckiego zachwyceni
  6. Barbara Kurdej - Szatan jest w ciąży?! "Brzusio rośnie"

źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News