Niesłusznie zaatakowano gwiazdę TVN! Internauci po jej stronie

Niesłusznie zaatakowano gwiazdę TVN! Internauci po jej stronie

TVN kilka lat temu wypromował Małgorzatę Rozenek-Majdan na jedną ze swych najważniejszych twarzy. Jako że celebrytka pojawia się w naprawdę wielu produkcjach, spotyka się często z ogromną krytyką. Co ciekawe, w obliczu kolejnych negatywnych komentarzy internauci stanowczo stanęli jednak po stronie gwiazdy.

Rozenek-Majdan zasłynęła w Polskich mediach przede wszystkim jako "Perfekcyjna Pani Domu". Później jej kariera nabrała tempa dzięki udziałowi w "Azja Express", "Projekcie Lady", a ostatecznie także jej własnym show, "Iron Majdan".

Gwiazda TVN coraz mocniej krytykowana

Co ciekawe, celebrytka bardzo często pada ofiarą przykrej krytyki ze strony internautów. Zarzucają jej, że pojawia się już w zbyt wielu miejscach lub niepotrzebnie próbuje się odmładzać. Niektórzy zarzucają gwieździe także usilne upodabnianie się do byłej żony jej obecnego męża, czyli Dody. W ostatniej gorącej wymianie zdań na koncie na Instagramie Rozenek-Majdan fani stanowczo stanęli jednak po jej stronie. Co jeden z internautów zarzucił celebrytce?

Co robi Rozenek?

- Mam córki bliźniaczki i nigdy nie rozumiałam, jak można ubierać dzieci tak samo. Co dopiero dzieci w rożnym wieku. Czy chłopcy sami się tak stylizują? Trochę to śmiesznie wygląda, szczególnie jak Radosław też czasem ma ubrania jak oni - napisał użytkownik portalu pod zdjęciem Rozenek-Majdan z synami. - Oni tak lubią. Więc czemu mam im tego zabraniać? - odpowiedziała stanowczo gwiazda. - Myślałam, że zmuszasz. Jak tak, to spoko - stwierdził internauta. - Trudno zmusić 13-latka, żeby ubrał się jak 8-latek. Oni lubią tak od dzieciństwa i bardzo tego pilnują podczas zakupów. Zawsze muszę kupić dla każdego to samo, bo jak nie, to jest foch, ale to też nie jest tak, że zawsze chodzą tak samo ubrani. Z reguły na wakacjach - odpisała Rozenek-Majdan, w czym gorąco poparli ją liczni obserwatorzy.

ZOBACZ TAKŻE: Z gwiazdą Projekt Lady jest bardzo źle. „Walczę, dopóki żyję”

ZOBACZ TAKŻE: Widzowie Dzień Dobry Wakacje nie mogą uwierzyć. Kozidrak skłamała na oczach milionów

ZOBACZ TAKŻE: Smutne zmiany w życiu Michała Szpaka. „Tęsknie za nią”

ZOBACZ TAKŻE: Bohaterowie! Polscy ratownicy zrobili coś niesamowitego dla rannego psa

TVN Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan TVN Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan TVN Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News