Rozenek-Majdan musiała ostro zareagować! "Brak mi słów..."

Rozenek-Majdan musiała ostro zareagować! "Brak mi słów..."

Małgorzata Rozenek-Majdan bardzo stanowczo skomentowała właśnie kontrowersyjną postawę nowego Rzecznika Praw Dziecka. Poczynania Mikołaja Pawlaka wyraźnie wyprowadziły ją bowiem z równowagi. Jak przyznała, sama nie potrafi już znaleźć wystarczających słów, aby opisać tę bolesną dla siebie sprawę.

Małgorzata Rozenek-Majdan pochodzi z mocno zakorzenionej w polskiej polityce rodziny. Gwiazda rzadko powstrzymuje się więc od komentowania krajowej rzeczywistości oraz ujawniania swych poglądów. Robi to oczywiście szczególnie wtedy, kiedy jakieś zagadnienie otwarcie jej dotyczy.

Małgorzata Rozenek-Majdan o nowym Rzeczniku Praw Dziecka

Prezenterka została więc całkowicie wyprowadzona z równowagi przez nowego Rzecznika Praw Dziecka, Mikołaja Pawlaka. Bardzo ostro wypowiadał się on bowiem na temat metody in vitro, dzięki której na świat przyszło dwóch synów gwiazdy. W podobnej sytuacji nie mogła więc zachować milczenia. - Od strony prawno-moralnej jest to metoda niegodziwa bo w znaczącej liczbie poczęć powoduje, że poczęte istoty ludzkie nie są wystarczająco chronione - stwierdził w budynku Senatu Mikołaj Pawlak, otwarcie wyrażając swe stanowcze poglądy. Sprawa sprowokowała do udzielenia ostrego komentarza właśnie Małgorzatę Rozenek-Majdan. Prezenterka, kojarzona przede wszystkim z programami "Perfekcyjna Pani Domu" oraz "Projekt Lady", zajęła swe stanowisko za pośrednictwem jednego z najpopularniejszych portali społecznościowych. Gwiazda udostępniła dotyczący poczynań nowego Rzecznika Praw Dziecka artykuł, który opatrzyła niezwykle wymownym komentarzem. - Gdy słyszę i czytam takie opinie, zastanawiam się, czy są one wynikiem ogromnej niewiedzy, czy jeszcze większej głupoty. Brak mi już słów... - stwierdziła w bardzo gorzki sposób Małgorzata Rozenek-Majdan, którą w tej opinii bardzo szybko wsparło wielu wiernych fanów, równie zaniepokojonych postawą Pawlaka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak fani zareagowali na post gwiazdy?

- Ja zaczynam się bać obecnej władzy i jej toku myślenia. Najgorsze jest jeszcze, że ktoś ich cały czas popiera - napisała jedna z internautek w sekcji komentarzy pod postem gwiazdy. - Wstyd, że żyjemy w kraju w którym osoby o takich poglądach mają piastować tak odpowiedzialne stanowiska jak Rzecznik Praw DZIECKA - dodała inna, wyraźnie rozżalona fanka Rozenek-Majdan. - In vitro dla wielu par to jedyny sposób, żeby cieszyć się macierzyństwem. Nic dziwnego, że później wiele kobiet nie chce przyznawać się do in vitro. Nagonka i ostracyzm, z jakim mogą się spotkać, może być ogromny. Dlatego ja za każdym razem będę głośno mówiła o in vitro i nie zgadzała się na to, żeby mówić o tej metodzie jak o czymś, co powinni być zakazane! - dodała za to sama prezenterka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor „Świat według Kiepskich” właśnie został publicznie zmieszany z błotem. Potwarz i obelga
  2. Znaki zodiaku, które mogłyby zasiąść na tronie. Jesteś urodzonym władcą?
  3. Meghan Markle niczym księżna Diana? Książę Harry jest przerażony, stracił cierpliwość
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  5. Ulubiona bohaterka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zaskoczyła! Jej przeszłości nie znał nikt
Następny artykuł