Rozenek-Majdan musiała ostro zareagować!
Wiadomości Pikio - 14 Grudnia 2018

Rozenek-Majdan musiała ostro zareagować! "Brak mi słów..."

Małgorzata Rozenek-Majdan bardzo stanowczo skomentowała właśnie kontrowersyjną postawę nowego Rzecznika Praw Dziecka. Poczynania Mikołaja Pawlaka wyraźnie wyprowadziły ją bowiem z równowagi. Jak przyznała, sama nie potrafi już znaleźć wystarczających słów, aby opisać tę bolesną dla siebie sprawę.

Małgorzata Rozenek-Majdan pochodzi z mocno zakorzenionej w polskiej polityce rodziny. Gwiazda rzadko powstrzymuje się więc od komentowania krajowej rzeczywistości oraz ujawniania swych poglądów. Robi to oczywiście szczególnie wtedy, kiedy jakieś zagadnienie otwarcie jej dotyczy.

Małgorzata Rozenek-Majdan o nowym Rzeczniku Praw Dziecka

Prezenterka została więc całkowicie wyprowadzona z równowagi przez nowego Rzecznika Praw Dziecka, Mikołaja Pawlaka. Bardzo ostro wypowiadał się on bowiem na temat metody in vitro, dzięki której na świat przyszło dwóch synów gwiazdy. W podobnej sytuacji nie mogła więc zachować milczenia. - Od strony prawno-moralnej jest to metoda niegodziwa bo w znaczącej liczbie poczęć powoduje, że poczęte istoty ludzkie nie są wystarczająco chronione - stwierdził w budynku Senatu Mikołaj Pawlak, otwarcie wyrażając swe stanowcze poglądy. Sprawa sprowokowała do udzielenia ostrego komentarza właśnie Małgorzatę Rozenek-Majdan. Prezenterka, kojarzona przede wszystkim z programami "Perfekcyjna Pani Domu" oraz "Projekt Lady", zajęła swe stanowisko za pośrednictwem jednego z najpopularniejszych portali społecznościowych. Gwiazda udostępniła dotyczący poczynań nowego Rzecznika Praw Dziecka artykuł, który opatrzyła niezwykle wymownym komentarzem. - Gdy słyszę i czytam takie opinie, zastanawiam się, czy są one wynikiem ogromnej niewiedzy, czy jeszcze większej głupoty. Brak mi już słów... - stwierdziła w bardzo gorzki sposób Małgorzata Rozenek-Majdan, którą w tej opinii bardzo szybko wsparło wielu wiernych fanów, równie zaniepokojonych postawą Pawlaka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Małgorzata PieńkowskaM jak miłość: Straszne choroby stanęły na drodze tych gwiazd. Życiowe tragedie aktorówCzytaj dalej

Jak fani zareagowali na post gwiazdy?

- Ja zaczynam się bać obecnej władzy i jej toku myślenia. Najgorsze jest jeszcze, że ktoś ich cały czas popiera - napisała jedna z internautek w sekcji komentarzy pod postem gwiazdy. - Wstyd, że żyjemy w kraju w którym osoby o takich poglądach mają piastować tak odpowiedzialne stanowiska jak Rzecznik Praw DZIECKA - dodała inna, wyraźnie rozżalona fanka Rozenek-Majdan. - In vitro dla wielu par to jedyny sposób, żeby cieszyć się macierzyństwem. Nic dziwnego, że później wiele kobiet nie chce przyznawać się do in vitro. Nagonka i ostracyzm, z jakim mogą się spotkać, może być ogromny. Dlatego ja za każdym razem będę głośno mówiła o in vitro i nie zgadzała się na to, żeby mówić o tej metodzie jak o czymś, co powinni być zakazane! - dodała za to sama prezenterka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor „Świat według Kiepskich” właśnie został publicznie zmieszany z błotem. Potwarz i obelga
  2. Znaki zodiaku, które mogłyby zasiąść na tronie. Jesteś urodzonym władcą?
  3. Meghan Markle niczym księżna Diana? Książę Harry jest przerażony, stracił cierpliwość
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  5. Ulubiona bohaterka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zaskoczyła! Jej przeszłości nie znał nikt
ZAMIANA
Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski potwierdza swój dar! Oto niezbite dowody jego jasnowidzeniaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News