Rozenek dodała zdjęcie, które wywołało burzę! Co na to Doda?

Rozenek dodała zdjęcie, które wywołało burzę! Co na to Doda?

Małgorzata Rozenek-Majdan w mediach mocno podkreśla, że bardzo kocha swojego męża, Radosława Majdana. Prezenterka dodała na swój Instagram zdjęcie, które wywołało burzę. Co na to była żona jej obecnego męża, Doda?

Doda i Radosław Majdan kilka lat temu byli najpopularniejszą parą polskiego show-biznesu. Trudno było sobie wyobrazić ich oddzielnie, choćby na chwilę. Życie napisało jednak przykry scenariusz i para się rozwiodła. Teraz były piłkarz reprezentacji Polski związany jest z gwiazdą TVN Małgorzatą Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan kopiuje Dodę

Małgorzata również ma na koncie nieudane małżeństwo, a nawet dwa. Jak jednak utrzymuje, z Radkiem łączy ją prawdziwa miłość, której nic nie powinno zakończyć. Ostatnio była prowadząca Projekt Lady dodała na swojego Instagrama zdjęcie, które wywołało kontrowersję. Małgorzata zrobiła sobie zdjęcie przed wyjściem na koncert zespołu Guns'n'Roses, fanów zaskoczyła jej stylizacja, która przypomniała im... Dodę sprzed lat! Nie da się ukryć pewnej dozy podobieństwa między dwiema paniami. Czy Małgorzata celowo kopiuje znaną piosenkarkę, która kiedyś była wielką miłością jej obecnego męża? Gosia postawiła w swojej stylizacji na różowe, długie warkocze, skórzaną ramoneskę, bandeau odsłaniające brzuch oraz krótkie, skórzane szorty. To zdecydowanie nie przypomina jej z okresu, kiedy była "Perfekcyjną Panią Domu". Myślicie, że Doda coś jej na to odpowie? Znana jest w końcu z ciętego języka i dosadnych komentarzy. Małgorzata Rozenek-Majdan w wydaniu przypominającym Dodę, fot. Instagram Doda, fot. Instagram Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Znana pisarka naubliżała Kaczyńskiemu! Jej słowa przejdą do historii
  2. Człowiek prezesa brutalnie szydzi z Wałęsy! Polacy nie mieli dla niego litości
  3. Wojna w TVP! Dziennikarze publicznie zmieszali z błotem legendę polskiej telewizji
  4. Gwiazda okrutnie potraktowana w TVP. Została „wykorzystana i porzucona”
  5. Porzucone i przerażone. Historia tych dwóch kulek jest niewiarygodna
Źródło: party.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News