Małgorzata Rozenek zwierzyła się z potężnego dramatu jaki przeżyła. Fani gwiazdy są zaszokowani. Padły piekielnie mocne słowa.

Dzisiaj o  godzinie 22:30 telewizja TVN wyemituje kolejny odcinek „Iron Majdan”. To już druga odsłona serii.

Małgorzata Rozenek nie przebiera w słowach

W związku z emisją programu w materiałach promocyjnych zaprezentowano bardzo ostre wypowiedzi żony Radosława Majdana.

Gwiazda opowiedziała o paśmie nieszczęść jakie ją spotkały na Islandii. Część widzów porażona jest wulgarnym słownictwem używanym przez gwiazdę.

Rozenek przeklina

Totalnie sfrustrowana Małgorzata Rozenek wykrzyknęła – I gdzie są kur*a paparazzi? – powiedziała.

Część fanów wyraziła zażenowanie, iż gwiazda by wyrazić swoje emocje posłużyła się wulgaryzmem. Według niektórych internautów używanie przekleństw nie przystoi kobiecie.

Dobre złego początki

Początek materiału nie zapowiadał tragedii. Gdy Małgosia Rozenek przybyła na miejsce wyraziła swoje zauroczenie miejscem  – Księżycowy krajobraz – rzuciła zachwycona prezenterka.

Później było jednak już tylko gorzej. Najpierw celebrytkę wyprowadziła z równowagi przeprawa przez rwącą wodę terenowym samochodem, który nie dawał rady – My się topimy! – krzyczała gwiazda.

Frustracja gwiazdy narasta

Następnie Małgonia narzekała na skomplikowany system rozkładania namiotu. Na materiale wideo widać jak gwiazda nerwowo mocuje się ze sprzętem i w pewnym momencie niefortunnie dostaje przypadkowy cios w twarz .

Celebrytka wściekała się również na wędrówkę po górzystym terenie – I po co to tutaj iść? Co „goł’, gdzie „goł”, ja nigdzie nie „goł”, Radzio też nie zejdzie – powiedziała Rozenek.

Irytacja gwiazdy udzieliła się również Radosławowi Majdanowi – nie mów za mnie! – rzucił gniewnie w kierunku małżonki.

 

Kuchenne rewolucje: 8 momentów, w których Gessler wyszła z siebie

12 znanych Polaków, którzy pokonali raka [ZDJĘCIA]

Źródło: kozaczek.pl

Zobacz również