Były mąż jednym zdaniem podsumował Małgorzatę Rozenek. Ujawnił kulisy rozpadu ich małżeństwa

Były mąż jednym zdaniem podsumował Małgorzatę Rozenek. Ujawnił kulisy rozpadu ich małżeństwa Źródło: screen/YouTube/tvnpl

Małgorzata Rozenek nie znalazła szczęścia w swoim poprzednim małżeństwie. Dziś jej były mąż ujawnia kulisy rozwodu. W jednym zdaniu dosadnie podsumował swoją byłą partnerkę.

Małgorzata Rozenek nie znalazła szczęścia u boku aktora Jacka Rozenka. Para pobrała się w 2003 roku i doczekała się dwóch synów - Tadeusza i Stanisława. Przez pewien czas wydawało się, że są dla siebie stworzeni, jednak po 10 latach małżeństwa ich związek się wypalił. Małżeństwo słynnej pary niestety zakończyło się rozwodem.

Poprzednie małżeństwo Małgorzaty Rozenek zakończyło się jeszcze przed okresem największej popularności obecnej żony Radosława Majdana. Dziś były mąż ujawnił kulisy rozwodu i zdradził, co myśli na temat swojej byłej partnerki, która w ostatnim czasie zdobyła zaskakującą wręcz sławę.

Małgorzata Rozenek nie znalazła szczęścia u boku Jacka Rozenka. Były mąż zdradza kulisy rozwodu

Jacek Rozenek opowiedział mediom o kulisach rozwodu ze swoją byłą żoną. Prawda na temat rozstania słynnej pary zaskoczy wiele osób. Małgorzata Rozenek i jej były partner rozstali się w bardzo przyjaznej atmosferze. Ich decyzja była świadoma i dojrzała. Kłótnie i publiczne "pranie brudów" nie były ich bajką. 

Para wspólnie wychowuje dwóch synów i - jak wynika z relacji byłego męża Rozenek - regularnie się spotyka. Ich kontakty są do dziś bardzo serdeczne, a wspólnym celem jest niewątpliwie dobro dzieci. Jacek Rozenek nie ma żadnych pretensji do żony:

- Jestem szczęśliwy, moja była żona też. Związek, który się zakończył, wcale nie musi być porażką, tylko etapem w życiu. A jeśli wyciągasz wnioski z tego, czego doświadczyłeś, to już największy sukces - przyznał w jednym z wywiadów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jacek Rozenek krótko podsumował swoją byłą żonę. Jego opinia może zaskoczyć

Jacek Rozenek i Małgorzata Rozenek nie są stereotypowym małżeństwem po rozwodzie. W ich wypowiedziach nie słychać złośliwości czy ironii na temat byłego współmałżonka. Gwiazdor TVP bardzo krótko i dobitnie wypowiedział się na temat byłej partnerki, która jest dziś jedną z największych gwiazd polskiego show biznesu.

- Jest wspaniała i trzymam za nią kciuki od samego początku - przyznał Jacek Rozenek.

Dodał również, że jest wiernym obserwatorem i kibicem kolejnych projektów, na jakie decyduje się w swoim życiu zawodowym Małgorzata Rozenek. Takie relacje między byłymi małżonkami nie zdarzają się często.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 44-letnia piosenkarka jest w ciąży! Pokazała zdjęcie zaokrąglonego brzucha
  2. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  3. Piotr Żyła nie wytrzymał tanecznych popisów Justyny. Postawił jej ultimatum, spotkają się w sądzie?
  4. Bezczelna riposta właściciela restauracji. Magdę Gessler zatkało
  5. Wstrząsający materiał TVN. Lekarz orzekł, że Paweł udaje, chwilę później 13-latek był już "warzywem"
  6. Rakotwórcza substancja w popularnych napojach z Biedronki i Lidla. Lepiej wyrzućcie je do śmieci

źródło: Jastrząb Post

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News