Rozenek z rodziną w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Koszmar przerażonej gwiazdy

Rozenek z rodziną w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Koszmar przerażonej gwiazdy Źródło: Fot. Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek przeszła przez prawdziwe piekło. Wraz z ukochaną rodziną wybrała się na wakacje, które miały być ucieczką od codzienności. Rajska wyspa stała się jednak dla nich śmiertelną pułapką, na której wszyscy mogli stracić życie. 

Małgorzata Rozenek bardzo aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych, które są główną metodą kontaktu między gwiazdą, a jej fanami. Raz po raz zaskakuje Polaków zdjęciami, na których prezentuje zarówno istotne chwile z jej życia, jak i swoją rodzinę oraz najbliższych. Ostatnie dni na jej Instagramie pełne były zapierających dech w piersiach fotografii z egzotycznych wakacji, które Małgorzata Rozenek wraz z ukochanym Radkiem Majdanem i dziećmi spędziła w Tajlandii. Na zdjęciach wszystko wyglądało wręcz idealnie, naprawdę jednak przerażona celebrytka przeżyła prawdziwy koszmar, a życie jej rodziny było w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Małgorzata Rozenek w śmiertelnym niebezpieczeństwie

Początkiem stycznia nad tajlandzką wyspę Phuket nadciągnął bardzo potężny tajfun, jakiego nie było tam od lat. Na wieść o tym Małgorzata Rozenek podobno wpadła w okropną panikę, którą potęgowało to, że tysiące turystów w pośpiechu opuszczało swoje kurorty, a lotnisko na wyspie zostało zamknięte. Gwiazda podała w formularzu MSZ wszystkie dane - zarówno swoje, jak i męża oraz dzieci i zaczęła poważnie zastanawiać się nad wcześniejszym powrotem do kraju. - Kiedy podróżujesz z dziećmi, wszystko wygląda zupełnie inaczej. Chcesz im zapewnić absolutne bezpieczeństwo, a tropikalna burza może być straszliwym zagrożeniem - mówiła. Przyjaciółka celebrytki miała zwierzać się w "Na Żywo", że kobieta marzyła o przetrwaniu niebezpieczeństwa i bezpiecznym powrocie do kraju.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło

Jak się okazuje, Małgorzata Rozenek w chwili największego zagrożenia wraz z rodziną przeniesiona została do dużego hotelu, w którym było zdecydowanie bezpieczniej, niż w małym domku, w którym mieszkali do tej pory. - Chcemy spokojniej spędzić kolejną noc. Mogą wyłączyć prąd, a ja panicznie boję się ciemności. Pilnuję, abyśmy mieli naładowane telefony i sprawne latarki. Hotel wdrożył wszystkie procedury bezpieczeństwa. Posiada specjalny schron na czas takich anomalii pogodowych - mówiła gwiazda. Ostatecznie na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a najsilniejsze porywy ominęły teren, w którym przebywała Małgorzata Rozenek. - Nareszcie jesteśmy bezpieczni. Nikomu nic się nie stało - informowała ucieszona kobieta. Wraz z całą rodziną znów może korzystać ze wspaniałej pogody i cieszyć się egzotycznym urlopem. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Kto zostanie Nowym Papieżem? Oto oficjalne zdjęcie kandydata!
  2. Fani zejdą na zawał. Brat Magdy Gessler to znany i ZNIENAWIDZONY polityk
  3. Martyna Wojciechowska ponownie została matką! Pokazała zdjęcie dziecka
  4. „On jest gejem!” Burza wokół gwiazdora Rodzinka.pl
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News